کد خبر:38319
پ

جزئیات انجام بازی مافیا توسط ملی پوشان در اردوی قطر

یکی از ملی پوشان تیم ملی فوتبال ایران که نخواست نامش فاش شود، در گفتگو با جام جم صحبتهای عجیبی در خصوص اردوی قطر مطرح کرد. جزئیات انجام بازی مافیا توسط ملی پوشان در اردوی قطر ▫️ماجرا بازی مافیا از روزی شروع شد که اسکوچیچ گفت صبحانه اختیاری است و بازیکنان اگر بخواهند می‌توانند صبحانه […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

یکی از ملی پوشان تیم ملی فوتبال ایران که نخواست نامش فاش شود، در گفتگو با جام جم صحبتهای عجیبی در خصوص اردوی قطر مطرح کرد.

جزئیات انجام بازی مافیا توسط ملی پوشان در اردوی قطر

▫️ماجرا بازی مافیا از روزی شروع شد که اسکوچیچ گفت صبحانه اختیاری است و بازیکنان اگر بخواهند می‌توانند صبحانه نخورند. بعد از اعلام اسکوچیچ اکثر بازیکنان فهمیدند شب می‌توانند بیشتر بیدار باشند چون تا ظهر خبری نیست و می‌توانند بخوابند. این شکلی بود که ما بیشتر سر میز ناهار مربیان را می‌دیدیم. وقتی وعده صبحانه اختیاری شد، با اکثر بچه‌ها شب دور هم جمع می‌شدیم تا مافیا بازی کنیم.

▫️معمولا برای بازی دو گروه می‌شدیم و در اتاق دو تا از بازیکنان جمع می‌شدیم. بازی هم خیلی وقت‌ها تا ۴صبح طول می‌کشید. بعد هم می‌خوابیدیم تا ظهر. بیدار هم که می‌شدیم برای ناهار می‌رفتیم. ناخودآگاه به لحاظ بدنی خسته بودیم چون زمان اصلی خواب را از دست می‌دادیم.

▫️اکثر بچه‌ها سر زمان تمرینی تیم با اسکوچیچ خیلی بحث داشتند. آنها می‌گفتند یک ساعت زودتر تمرین کنیم چون شرایط آب و هوایی از لحظه تاریکی اصلا فرقی نمی‌کرد. کلا گرم بود. گفتیم حداقل تمرین زودتر تمام شود. از آن زمان ساعت بیکاری بعد از ناهار هم کمتر می‌شد. در نهایت فقط نیم ساعت زمان تمرین را جلو کشیدند. کلا اردوی خوبی نداشتیم.

کلیدواژه : تیم ملی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید