کد خبر:12695
پ

جدول گروه های مسابقات یورو ۲۰۲۱

با صعود تیم‌های مجارستان، اسلواکی و اسکاتلند، جدول مسابقات یورو ۲۰۲۰ تکمیل شد. در ادامه توجه شما را به جدول گروه های مسابقات یورو ۲۰۲۱ جلب می نمائیم. این مسابقات قرار بود در سال ۲۰۲۰ انجام شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تابستان ۲۰۲۱ منتقل شد.   جدول گروه های مسابقات یورو ۲۰۲۱ […]

با صعود تیم‌های مجارستان، اسلواکی و اسکاتلند، جدول مسابقات یورو ۲۰۲۰ تکمیل شد. در ادامه توجه شما را به جدول گروه های مسابقات یورو ۲۰۲۱ جلب می نمائیم. این مسابقات قرار بود در سال ۲۰۲۰ انجام شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تابستان ۲۰۲۱ منتقل شد.

 

جدول گروه های مسابقات یورو ۲۰۲۱

جدول گروه های مسابقات یورو 2021

ایسلند با گل سیگوردسون در خانه مجارستان از حریف پیش افتاد اما مجارها در دقایق ۸۸ و ۹۲ به گل رسیدند تا صعود خاطره انگیزی به مسابقات یورو داشته باشند.
همچنین صربستان نیز میزبان اسکاتلند بود و با گل دقیقه ۹۰ یوویچ، این دیدار به تساوی کشیده شد، اما اسکاتلند در ضربات پنالتی با حساب ۵-۴ به پیروزی رسید تا برای نخستین بار از جام جهانی ۹۸، در یکی از تورنومنت‌های معتبر حاضر شود.
در نهایت ایرلند شمالی نیز پذیرای اسلواکی بود و هرچند که در دقایق پایانی با گل به خودی حریف بازی را به تساوی کشانده بود، اما در وقت‌های اضافه دروازه‌اش باز شد تا اسلواکی راهی یورو ۲۰۲۰ شود.

کلیدواژه : یورو 2021
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید