کد خبر:44109
پ

تکرار مهندسی لیگ با داوران | عدم اعلام پنالتی رقبا به سود تیم خاص!

در حالی که هنوز بحث ها در خصوص صحنه های مشکوک درون محوطه جریمه دربی ادامه داشت، داور مسابقه سپاهان و ملوان در یک تصمیم بحث برانگیز در دقیقه 5 مسابقه، از اعلام پنالتی واضح به سود سپاهان خودداری کرد. به نظر می رسد این روزها به طرز عجیب و مرموزی سوت ها به سود […]

در حالی که هنوز بحث ها در خصوص صحنه های مشکوک درون محوطه جریمه دربی ادامه داشت، داور مسابقه سپاهان و ملوان در یک تصمیم بحث برانگیز در دقیقه 5 مسابقه، از اعلام پنالتی واضح به سود سپاهان خودداری کرد.

به نظر می رسد این روزها به طرز عجیب و مرموزی سوت ها به سود یک تیم خاص به صدا در می آیند. پس از انتخاب پیام حیدری به عنوان داور دربی مشخص بود که هدف از این انتخاب چه بوده و اتفاقاً همان چیزی که انتظارش را می کشیدیم رخ داد و پیام حیدری که پیشتر در یک مسابقه رسماً به قایدی و شیخ دیاباته اعلام کرده بود هرچقدر خودشان را به زمین بیاندازند، پنالتی نخواهد گرفت، نسبت به برخورد توپ به دست ولسیانی درون محوطه جریمه پرسپولیس بی تفاوت بود تا در نهایت نتیجه این دیدار به سود پرسپولیس تغییر پیدا کند.

اما این پایان کار کمیته داورانی که زیر نظر فدراسیون مهدی تاج اداره می شود نبود. اینبار سیدعلی داور جنجالی چند سال اخیر فوتبال ایران در نقش جهان، نقش آفرینی کرد و با عدم اعلام پنالتی واضح به سود سپاهان در دقیقه 5، گام بلندی برای صدرنشینی یک تیم خاص و توقف یک رقیب دیگر آن تیم برای قهرمانی برداشت.

اتفاقاتی که در هفته های اخیر رخ داده و احتمالاً می دهد، عادی به نظر نمی رسد و لزوم بررسی این اتفاقات در یک نهاد بی طرف احساس می شود چرا که چند فصل قبل نیز درست زمانی که همین سه تیم سپاهان و استقلال و پرسپولیس در کورس قهرمانی بودند، به یکباره در 3 هفته آخر همه اشتباهات داوری به سود یک تیم خاص رقم خورد تا تیم مذکور به قهرمانی برسد.

همانطور که مشاهده می کنید بازیکن ملوان اصلا با توپ کاری ندارد و با ران خود تنها مانع حرکت نورافکن شد

ماجرای گل سالم استقلال مقابل صنعت نفت را به خاطر دارید که داود رفعتی رئیس وقت کمیته داوران علی رغم اینکه صحنه به طور کامل مشخص بود که توپ قایدی اوت نشده و گل به طور صحیحی به ثمر رسیده، اما منکر قضیه می شدو قوانین فیزیک را زیر سوال برد!

اساساً باید بررسی شود چرا مهدی تاج با کوله باری از تخلف و پرونده باز قضائی بار دیگر به شکل کودتاطور صلاحیت بازگشت به فدراسیون را پیدا کرد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 25 آوریل 2023 / 10:45 ق.ظ

    قشنگ خیلی شیک و مجلسی جای تیم سوم و با تیم اول عوض کردن ، شما ببیند تو این سه هفته مانده چه بلایی سر استقلال و سپاهان بیارن !؟، بدبختی هوادارای دو تیم اینه که ساختار و سران این تیمها و کل تیمهای لیگ ، یا دولتی هستن یا غیر مستقیم زیر سلطه دولتند که بوسیله گماشته هایی که بر راس این تیمها میزارن حق هرگونه اعتراض به ای اف سی و فیفا و … رو میگیرن والا اگر صاحبان تیمها مستقل بودن با این حجم از فساد و لجن کاری که این حرامزاده ها دارن با یک شکایت رسمی به مجامع بین المللی ،می اومدن در این سیرکو تخته میکردن – تا زمانی که این سیستم هست ، برنامه همینه و فساد ادامه داره
    کل ایرانو کشیدن به دوربین که موی زنها رو بندازن داخل روسری ، یعنی نمیتونن 4 تا دوربین و سیستم وار بیارن برا 7 8 تا ورزشگاه !!! هرچند که اون موقع هم 4 تا از این حرومزاده ها تو اتاق وار میشینن و پول میگیرن و شب و روز میکنن فقط اون موقع خرج گول ممدی و پیروزی زیادتر میشه 2 برابر باید پول بدن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید