کد خبر:9378
پ

تکرار سناریوی نخ نمای بشار رسن با همدستی رسانه های عراقی

سایت اسپورت عراق امروز مدعی شد اگر تا امروز (۲۰ مهر) بشار رسن نتواند ۱۲۰ هزار دلار مطالبه اش را از پرسپولیس بگیرد، طبق بندی که در قراردادش وجود دارد به طور قانونی و یک طرفه قراردادش را فسخ و راهی یکی از دو تیم الریان یا العربی قطر خواهد شد.   تکرار سناریوی نخ […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سایت اسپورت عراق امروز مدعی شد اگر تا امروز (۲۰ مهر) بشار رسن نتواند ۱۲۰ هزار دلار مطالبه اش را از پرسپولیس بگیرد، طبق بندی که در قراردادش وجود دارد به طور قانونی و یک طرفه قراردادش را فسخ و راهی یکی از دو تیم الریان یا العربی قطر خواهد شد.

 

تکرار سناریوی نخ نمای بشار رسن با همدستی رسانه های عراقی

تکرار سناریوی نخ نمای بشار رسن با همدستی رسانه های عراقی

این خبرسازی رسانه های عراقی که در چند فصل اخیر در بزنگاه های نقل و انتقالات همواره حول بشار رسن بوده و بیشتر شبیه خیمه شب بازی بوده تا واقعیت، همواره در تحت فشار قرار دادن مدیریت باشگاه برای پرداخت مطالبات رسن موثر بوده و او توانسته در ۴ سال گذشته با همین حربه، نه تنها به مطالباتش برسد بلکه رقم قراردادش نسبت به سال قبل را نیز بالاتر ببرد.

 

درخشش بشار رسن در لیگ قهرمانان آسیا همراه با پرسپولیسف چشم بسیاری از تیم های عربی را به خود خیره کرده و آنها حاضرند چندین برابر پرسپولیس به او پول بدهند و باید دید بشار رسن باز هم بابت پیشنهادات عربی و اروپایی اش بلوف زده یا واقعاً پیشنهادی روی میز است و او پرسپولیس را ترک خواهد کرد؟

 

پی نوشت: گفتنیست مدیریت پرسپولیس این روزها به شدت درگیر تامین مالی برای پرداخت به برانکو ایوانکویچ است و به نظر نیم رسد اینبار تهدید بشار رسن مبنی بر پرداخت مطالباتش، راه به جائی ببرد چرا که پولی در بساط نیست که به او یا سایر بازیکنان پرسپولیس پرداخت شود و همه منابع مالی ممکن صرف جذب ۷ بازیکن جدید تیم شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید