کد خبر:4586
پ

تکرار اتفاقی عجیب در جشن قهرمانی پرسپولیس

شب گذشته سرانجام جشن قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار شد و بار دیگر شاهد یک اشتباه بزرگ از سوی بالاترین مقام ورزش کشور یعنی مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان بودیم که در چند سال اخیر بازها تکرارش کرده است.   اخبار پرسپولیس   مرور همه اتفاقات عجیب در جشن  پوکر […]

شب گذشته سرانجام جشن قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار شد و بار دیگر شاهد یک اشتباه بزرگ از سوی بالاترین مقام ورزش کشور یعنی مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان بودیم که در چند سال اخیر بازها تکرارش کرده است.

 

اخبار پرسپولیس

 

مرور همه اتفاقات عجیب در جشن  پوکر قهرمانی پرسپولیس

 

تکرار اقدام خجالت آور وزیر ورزش در شب قهرمانی پرسپولیس

 

با توجه به اینکه در هیچ جای دنیا مرسوم نیست که وزیر ورزش یک کشور برای قهرمانی یک تیم فوتبال در مراسم حاضر شده و شخصاً کاپ را به تیم مذکور اهدا کند(اینکار معمولاً توسط رئیس دراسیون و مسئول برگزار کننده بازیها انجام می شود) در کمال تعجب برای چهارمین بار پیاپی شاهد این بودیم که مسعود سلطانی فر که از ذوق قهرمانی تیم محبوبش جایگاه حقوقی خود را فراموش کرده بود، به سان یک هوادار پرسپولیس در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کرد و زیر دست و پای بازیکنان این تیم لگدمال شد.

تا پیش از سلطانی فر نیز در هیچ دوره ای به یاد نداریم که وزیر ورزش کشور، تا این حد برای اهدای کاپ  قهرمانی به تیم های قهرمان در لیگ و جام حذفی علاقه مند باشد اما به نظر می رسد صحبتها در مورد سلطانی فر درست بوده و او بیش از اندازه به فوتبال علاقه مند است و با توجه به این موضوع، در ریزترین مورد دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز شخصاً ورود می کند.

 

 

به واقع آیا در کشورهای صاحب فوتبالی همچون ایتالیا، آلمان، انگلیس، اسپانیا نیز وزیر ورزش این کشورها کاپ قهرمانی را به تیمهای قهرمان اهدا کردند یا فقط در ایران است که در 4 سال گذشته فوتبال و سیاست با هم گره خوردند و شاهد ورود متعدد شخص وزیر به اتفاقات مختلف فوتبالی بوده ایم؟

 

پی نوشت: حتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز شاهد چنین اتفاقی نبوده و نیستیم و نخواهیم بود چرا که فوتبال و سیاست از هم جداست اما در ایران، این دو مورد در سالهای اخیر پیوند ناگسستنی با هم خورده اند و به همین خاطر، سلطانی فر را در همه جای فوتبال می بینیم!

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 8 دیدگاه
  • ياسر 22 آگوست 2020 / 8:55 ق.ظ

    از خدا ميخوام كيسه كشا تا سال ها با همين ديدگاه به ما نگاه كنن.اره دوست عزيز وزير پرسپوليسيه.بابا مسعود ماست.اينقدر اين تفكر تو خودتون پرورش بديد كه ديگه حس رقابت با مارو از بين ببريدچون تا اينجوري فكر ميكنيد ما قهرمانيم

    • بابا مسعود 31 جولای 2021 / 11:18 ق.ظ

      بابا مسعود دیگه داره میره بی مادر بودین بی پدر هم شدین…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید