کد خبر:9656
پ

تکذیب درخواست باشگاه پرسپولیس از وزارت امور خارجه برای انتقال پول برانکو

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد هنوز درخواستی از باشگاه پرسپولیس برای کمک به این باشگاه جهت انتقال پول برانکو دریافت نشده است. تکذیب درخواست باشگاه پرسپولیس از وزارت امور خارجه برای انتقال پول برانکو به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته (یکشنبه) در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرده بود این […]

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد هنوز درخواستی از باشگاه پرسپولیس برای کمک به این باشگاه جهت انتقال پول برانکو دریافت نشده است.

تکذیب درخواست باشگاه پرسپولیس از وزارت امور خارجه برای انتقال پول برانکو

تکذیب درخواست باشگاه پرسپولیس از وزارت امور خارجه برای انتقال پول برانکو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته (یکشنبه) در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرده بود این باشگاه قرار است مطالبات برانکو ایوانکوویچ را از طریق وزارت امور خارجه و همکاری این وزارتخانه به حساب مربی سابق پرسپولیس واریز کند.

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره اظهار نظر معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرداخت بدهی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس با همکاری  وزارت امور خارجه گفت:‌ وزارت امور خارجه نه فقط به فوتبال و باشگاه‌های مختلف، از جمله پرسپولیس آمادگی کمک دارد بلکه در ایام تحریم‌ تلاش‌مان را کرده‌ایم تا به همه کمک کنیم. هر کسی که از ما کمک خواسته، باشگاه یا غیر باشگاه کمک کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در این خصوص اگر از طرف باشگاه یا وزارت ورزش درخواست مستقیمی شود، انجام خواهیم داد. این بُعد رسانه‌ای است که شما به آن اشاره می‌کنید، اما از وزارت ورزش یا باشگاه (پرسپولیس) درخواست مستقلی دریافت نکرده‌ایم. بخشی در وزارت خارجه وجود دارد که اساسا برای همین ارتباطات با فدراسیون‌های داخلی و خارجی است و از این طریق این مجموعه ما همواره کمک کرده‌ایم. ضمن اینکه از پرسپولیس و استقلال بخاطر هوادارانشان طرفدارای می‌کنیم؛ در  مورد باشگاه‌های دیگر هم همینطور هست. ما از همه، آبی، زرد و سفید و قرمز حمایت می‌کنیم.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید