کد خبر:46365
پ

توضیحات مدیر حقوقی استقلال در مور اتهامات: حتی تذکر هم نمی توانند بدهند چه برسد به کسر امتیاز!

با حضور سه عضو کارگروه نقل و انتقالات، جلسه حساس پیرامون بررسی نقل و انتقالات باشگاه استقلال تشکیل شد که این جلسه درنهایت چند خروجی مهم داشت و قرار شد باشگاه استقلال تا چهارشنبه این هفته دفاعیه خود را ارائه دهد. توضیحات مدیر حقوقی استقلال در مور اتهامات: حتی تذکر هم نمی توانند بدهند چه […]

با حضور سه عضو کارگروه نقل و انتقالات، جلسه حساس پیرامون بررسی نقل و انتقالات باشگاه استقلال تشکیل شد که این جلسه درنهایت چند خروجی مهم داشت و قرار شد باشگاه استقلال تا چهارشنبه این هفته دفاعیه خود را ارائه دهد.

توضیحات مدیر حقوقی استقلال در مور اتهامات: حتی تذکر هم نمی توانند بدهند چه برسد به کسر امتیاز!

توضیحات مدیر حقوقی استقلال در مور اتهامات: حتی تذکر هم نمی توانند بدهند چه برسد به کسر امتیاز!

در این جلسه نامه سازمان لیگ مبنی‌بر تعهد استقلال بر سقف قرارداد 310 میلیارد تومانی ارائه شد و به‌نظر استقلال نیز اعلام کرده که باتوجه به پرداخت تمام بدهی خارجی، آنها اجازه هزینه 325 میلیارد تومانی (مخصوص دارای مجوز حرفه‌ای) را داشتند. بااین‌حال استقلال درمورد چند موضوع باید دفاعیه خود را ارائه کند: ۱- امضای چند قرارداد داخلی و ارائه‌نشده به سازمان لیگ، ۲-قرارداد و مالیات بازیکن خارجی جدید، بلانکو، ۳- واریزی بیشتر به چند بازیکن و مربی، ۴- عدم‌احتساب رضایتنامه خالدآبادی درمجموع هزینه‌ها و ۵- موضوع احتساب مالیات یامگا در بودجه این فصل. این درحالی است که یکی از مدیران باشگاه استقلال درخصوص این اتهامات بند به بند گفت: «درباره مساله اول اینکه اصلا چیزی به نام قرارداد داخلی ارائه نشده به سازمان لیگ وجود ندارد، بنابراین این یک شوخی است. فقط یک قرارداد مهدی هاشمی‌نسب است که به سازمان لیگ ارائه نشده که آن هم به این دلیل است که در سقف بودجه خود دیگر جدایی نداشتیم. اینکه گفته می‌شود قرارداد او با 50 میلیون ثبت‌شده اصلا چنین چیزی نیست، چون قراردادش را اصلا ثبت نکرده‌ایم. تنها قراردادی که بسته شده و ارائه نشده فقط برای هاشمی‌نسب است که آن هم منتظر بودیم به‌خاطر ثبت قرارداد بلانکو، رقم‌ها کم شود تا بتوانیم او را هم جا بدهیم. مساله دوم درباره مالیات بلانکو است که مالیات برعهده خود این بازیکن است و می‌توانیم حتی قرارداد او را منتشر کنیم.» وی ادامه داد: «مساله سوم اینکه می‌گویند واریزی بیشتری برای چند بازیکن و مربی داشته‌ایم این موضوع هم اصلا صحت ندارد. امسال دو تا 10 درصد به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کرده‌ایم. فقط به یکی از مربیان‌مان که از روز اول به ما اعلام کرده بود نیاز مالی دارد در بخش اول که به همه 10 درصد دادیم به وی 20 درصد پرداختی داشتیم. به هیچ بازیکن دیگری در این مدت واریزی اضافه نداشتیم. بخشی از واریز اولی که به بازیکنان دادیم قرارداد سال گذشته‌شان بود و به‌نظر می‌رسد نباید این مسائل را با یکدیگر قاطی کرد. در این بین فقط به سعید مهری از بابت قرارداد پارسال پرداختی داشته‌ایم. این بازیکن قرارداد پایینی برای فصل جاری بسته و اصلا پرداخت 10 درصدی به او معنایی ندارد، بنابراین بخشی از پول پارسال را که طلب داشت به وی پرداخت کرده‌ایم. به‌جز عارف غلامی که صددرصد پولش را گرفته و یک‌نفر دیگر که 90 درصد دریافتی داشته، بقیه بازیکنان‌مان تازه به 70 یا 80 درصد رسیده‌اند. بین 20 تا 30 درصد پول بازیکنان از سال گذشته باقی مانده و این درحالی است که یک بازیکن هم فقط 60 درصد از باشگاه دریافتی داشته است. ما پول پارسال را هم نداده‌ایم برای امسال چه پول اضافه‌ای داده‌ایم؟» این مدیر استقلالی همچنین درباره عدم احتساب رضایتنامه خالدآبادی درمجموع هزینه‌ها تاکید کرد: «چنین چیزی وجود ندارد، چون مبلغ رضایتنامه وی در قرارداد آمده است. ضمن اینکه ما با این بازیکن قرارداد 3 ساله بسته‌ایم و باید رقم رضایتنامه او در 3 سال تقسیم شود و نباید تمامی آن در سال اول حساب شود که این رقم برای هر سال تقریبا به سالی 3 میلیارد تومان کاهش پیدا خواهد کرد. درباره یامگا این موضوع در اصل مربوط به سال گذشته است و ارتباطی به امسال ندارد، ضمن اینکه پرداختی‌های ما به این بازیکن مشخص است.» وی در پایان گفت: «دفاعیات ما آماده است اما مطمئن باشید بابت مسائلی که مطرح‌شده به ما تذکر هم نخواهند داد، چه رسد به اینکه بخواهند امتیاز کم کنند، چون این بندها موضوعیتی ندارد.»

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید