کد خبر:21453
پ

توضیحات فراز کمالوند در خصوص حضور پررنگش لب خط

فراز کمالوند درباره اینکه در بازی شب گذشته اینطور برمی‌آمد که در کنار مجیدی حضور پررنگی داشته و تاثیرگذار ظاهر شده است گفت: اجازه بدهید یک مطلب مهم را عرض کنم آن هم بر اساس صحبت‌هایی که طی چند روز گذشته مطرح شده است؛ تصمیم گیرنده اصلی در استقلال فرهاد مجیدی است و هر کاری […]

فراز کمالوند درباره اینکه در بازی شب گذشته اینطور برمی‌آمد که در کنار مجیدی حضور پررنگی داشته و تاثیرگذار ظاهر شده است گفت: اجازه بدهید یک مطلب مهم را عرض کنم آن هم بر اساس صحبت‌هایی که طی چند روز گذشته مطرح شده است؛ تصمیم گیرنده اصلی در استقلال فرهاد مجیدی است و هر کاری که من انجام می‌دهم با خواست و اراده ایشان است و هیچ کاری را بدون هماهنگی انجام نمی دهیم و هر کاری را که او بخواهد من انجام میدهم. ما دو رفیق ۲۵ ساله هستیم. من می‌دانم که از این به بعد یک سری حرفا حدیث ها شروع می‌شود تا میانه ما را به هم بزنند اما باید تاکید کنم که پرچمدار این تیم فرهاد مجیدی است و همه ما پشت سر آقا فرهاد هستیم.

وی یادآور شد: بنده به عنوان کسی که یک مقدار تجربه در این کار دارم با دعوت فرهادمجیدی به این تیم آمده ام اما خط مشی کلی تمرین، ارنج و سایر موارد را آقای مجیدی مشخص کرده و ما بر اساس چیزی که ایشان بخواهد سعی می‌کنیم تا اگر کاری از دستمان بر بیاید آن را انجام بدهیم.

مدیر فنی استقلال درباره اینکه به نظر می رسد جای یک نفر مثل او در این سالها روی نیمکت استقلال خالی بوده است تصریح کرد: این لطف شماست اما من توضیحاتم را دادم که این طور تلقی نشود که آقا فرهاد تحت تاثیر قرار بگیرد. ما همه کارمان با اجازه اوست و ایشان خط مشی را تعیین کرده و ما یکی از عوامل کادر ایشان هستیم.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 7 مارس 2021 / 3:50 ب.ظ

    آقای کمالوند با این صحبتها نشون دادی خیلی بامعرفت هستی،رفاقت رو تمام کردی ،ایول ایول داش فرازو ایول

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید