کد خبر:5349
پ

توصیه فرشاد پیوس به مهار دو بازیکن خطرناک استقلال

فرشاد پیوس آقای گل سال‌های نه چندان دور پرسپولیس و فوتبال ایران موفق شد به عنوان سرمربی تیم چوکا تالش را از لیگ دسته دوم به دسته اول بیاورد. به آقافرشاد زنگ زدیم تبریک بگوییم که بحث به جام حذفی، دربی و بازی پرسپولیس و استقلال کشیده شد. آقافرشاد تبریک بابت صعود چوکا تالش به […]

فرشاد پیوس آقای گل سال‌های نه چندان دور پرسپولیس و فوتبال ایران موفق شد به عنوان سرمربی تیم چوکا تالش را از لیگ دسته دوم به دسته اول بیاورد. به آقافرشاد زنگ زدیم تبریک بگوییم که بحث به جام حذفی، دربی و بازی پرسپولیس و استقلال کشیده شد.

آقافرشاد تبریک بابت صعود چوکا تالش به لیگ دسته اول کشور.
ممنون از شما و مبارک مردم خوب تالش و گیلان باشد. رقابت‌های لیگ دسته دوم برخلاف تصور همگان بسیارسخت و دشوار است، چون نظارت زیادی هم روی آن نیست. اتفاقات عجیب و غریبی می‌افتد که واقعاً باورکردنی نیست، اما خدا را شکر می‌کنم به کمک همکارانم در کادر فنی، بازیکنان، مسئولان تالش و به صورت ویژه از هواداران تیم چوکا تشکر کنم. خوشحالم لبخند روی لب مردم آمد و…

فصل آینده هم در چوکا ماندنی هستید؟
من یک برنامه دو ساله به دوستان داده‌ام که سال اول برای کسب جایگاه خوب بجنگیم و سال دوم برای صعود به لیگ برتر.

موافقت کرده‌اند؟
به هرحال باید به توافق و تفاهم دو طرفه برسیم. نیاز به یک‌سری امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری است که برای ادامه همکاری باید فراهم شود.

این روز‌ها همه از دربی صحبت می‌کنند. فکر می‌کنید نتیجه بازی مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی چه شود؟
دربی اصلاً قاب پیش‌بینی نیست، اما فکر می‌کنم این بازی استقلال و پرسپولیس پُر گل شود. دو تیم مهره‌های هجومی خیلی خوبی دارند و می‌تواند رقابت جذابی باشد. امیدوارم در نهایت برنده آن هم با احترام به همه استقلالی‌ها تیم محبوبم پرسپولیس باشد.

از مهره‌های هجومی دو تیم گفتید. به نظر شما کدام بازیکنان تعیین‌کننده هستند؟
قبل از جواب دادن به سؤال شما باید بگویم مصاحبه علی علیپور و تبریک آقای گلی دیاباته خیلی قشنگ بود. خود مهاجم استقلال هم قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت و این فرهنگ قشنگی در فوتبال است که متأسفانه در سال‌های اخیر کمرنگ شده است.

جواب سؤال ما را ندادید.
این دو بازیکن و همین‌طور مهدی ترابی و بشار رسن تعیین‌کننده هستند.

و در استقلال؟
وریا غفوری و مهدی قایدی هم می‌توانند خطرناک باشند. گفتم که هر دو تیم مهره‌های خوبی در فاز تهاجمی در اختیار دارند.

سرنوشت این بازی به ضربات پنالتی کشیده می‌شود؟
احتمالش کم است!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید