کد خبر:17663
پ

تمرین عجیب استقلالی ها قبل از بازی با تراکتور + عکس

اعضای تیم استقلال خود را برای مسابقه با تراکتور در روز دوشنبه آماده می کنند. آبی های پایتخت که از حواشی پس از دربی رهایی یافته اند، حالا با روحیه بالا تمرینات شان را برای مسابقه حساس آینده دنبال می کنند. بازیکنان استقلال امروز تمرین خود را در شرایطی برگزار کردند که یک تمرین بدنسازی […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

اعضای تیم استقلال خود را برای مسابقه با تراکتور در روز دوشنبه آماده می کنند. آبی های پایتخت که از حواشی پس از دربی رهایی یافته اند، حالا با روحیه بالا تمرینات شان را برای مسابقه حساس آینده دنبال می کنند.

بازیکنان استقلال امروز تمرین خود را در شرایطی برگزار کردند که یک تمرین بدنسازی عجیب را پشت سر گذاشتند. در این آیتم تمرینی بازیکنان دو نفره با هم کار کردند. به این صورت که یکی از آنها پاهای دیگری را می گرفت و بازیکن دیگر روی زمین شنا می رفت.
این تمرین جذاب فضای شادی را در بین بازیکنان ایجاد کرد و باعث شد تا دقایقی از تمرین به شوخی و خنده بگذرد. استقلالی‌ها امروز نشان دادند که از روحیه بالایی برای مسابقه با تراکتور برخوردارند و حالا انگیزه زیادی برای کسب نتیجه مطلوب از میدان حساس تبریز دارند.

پی نوشت: البته این نوع حرکات در تمرینات تیمهای فوتبال عادی است و معمولاً برای تنبیه تیم بازنده، آنها مجبورند به تیم برنده کولی بدهند و یا به این سبک فرغونی مجازات شوند!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 17 ژانویه 2021 / 8:14 ق.ظ

    استقلال هوادارتم پایدار تا پای دار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید