کد خبر:1384
پ

تلاش باشگاه پرسپولیس به دنبال پس گرفتن صفحات مجازی خود

باشگاه پرسپولیسپس از فسخ قرارداد با کارگزارش حالا در صدد است که صفحه‌های رسمی خود را در فضای مجازی از این شرکت پس بگیرد. پس از امضای قرارداد باشگاه پرسپولیس و شرکت داده آتیه پرداز، اداره اینستاگرام و توییتر رسمی باشگاه در اختیار این شرکت قرار گرفت اما حالا که به گفته سرپرست باشگاه این […]

باشگاه پرسپولیسپس از فسخ قرارداد با کارگزارش حالا در صدد است که صفحه‌های رسمی خود را در فضای مجازی از این شرکت پس بگیرد.
پس از امضای قرارداد باشگاه پرسپولیس و شرکت داده آتیه پرداز، اداره اینستاگرام و توییتر رسمی باشگاه در اختیار این شرکت قرار گرفت اما حالا که به گفته سرپرست باشگاه این قرارداد فسخ شده، پرسپولیسی‌ها به دنبال این هستند که اداره این صفحه‌ها را دوباره در اختیار بگیرند.
از قرار معلوم در حال حاضر و در مدت قرارداد، باشگاه پرسپولیس گذرواژه صفحه رسمی توییتر و اینستاگرام خود را در اختیار نداشت و به همین منظور طی دو نامه رسمی پیش از فسخ قرارداد از کارگزار خواسته بود تا گذرواژه را به باشگاه هم بدهد. با این حالا کارگزار درخواست پرسپولیس‌ را رد کرد اما حالا که قرارداد فسخ شده باشگاه‌ به دنبال این است که خودش صفحه‌های رسمی را در فضای مجازی اداره کند. اگر کارگزار باز هم از ارائه گذرواژه امتناع کند، پرسپولیس‌ می‌تواند با ارسال نامه رسمی به شرکت اینستاگرام و توییتر اداره صفحه‌ها را دوباره در اختیار بگیرد.
از آنجایی که قرارداد کارگزار و پرسپولیس فسخ شده، حالا باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که با اسپانسر جدیدی قرارداد همکاری امضا کند. در همین رابطه در چند روز اخیر جلسه‌های مختلفی هم برگزار شده تا پس از توافق نهایی، قرارداد همکاری جدید به امضا برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید