کد خبر:7507
پ

تقلب لوییز سوارز در امتحان شهروندی ایتالیا محرز شد

دانشگاه پروجا از پذیرش نتایج امتحان زبان لوییز سوارز اجتناب کرد و با توجه به اسنادی که در اختیار داشت، تقلب صورت گرفته توسط سوارز برای قبول شدن در این امتحان را به پلیس گزارش داد.   تقلب لوییز سوارز در امتحان شهروندی ایتالیا محرز شد سوارز که پیشتر قصد داشت به یوونتوس بپیوندد، با […]

دانشگاه پروجا از پذیرش نتایج امتحان زبان لوییز سوارز اجتناب کرد و با توجه به اسنادی که در اختیار داشت، تقلب صورت گرفته توسط سوارز برای قبول شدن در این امتحان را به پلیس گزارش داد.

 

تقلب لوییز سوارز در امتحان شهروندی ایتالیا محرز شد

تقلب لوییز سوارز در امتحان شهروندی ایتالیا محرز شد

سوارز که پیشتر قصد داشت به یوونتوس بپیوندد، با جذب ژیرو توسط بیانکونری، انتقالش به تورین متوقف شد و این روزها صحبت از انتقالش به اتلتیکومادرید در رسانه های اسپانیایی شنیده می شود.

 

بر اساس ادعای دانشگاه پروجا، سوارز در امتحان زبان ایتالیای که برای اخذ شهروندی ایتالیا برای سوارز الزامی بود، تقلب کرده است. پلیس ایتالیا در حال حاضر در حال بازجویی از رئیس دانشگاه پروجا در این زمینه است چرا که بر طبق افشاگری صورت گرفته، نتایج تست زبان سوارز قبل از برگزاری آزمون برای وی ثبت شده بود.

بر طبق گزارشات، تمام نمرات تعیین سطح سوارز قبل از برگزاری آزمون ثبت شده بود و در آزمون مجددی که از وی به صورت حضوری گرفته شد، زبان ایتالیایی او در سطح مبتدی ارزیابی شده است که در نتیجه آزمون برای وی خوب درج شده است!

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید