کد خبر:6946
پ

تغییر ترکیب پرسپولیس مقابل التعاون لو رفت | یحیی برای التعاون سورپرایز دارد

در نشست خبری ساعاتی پیش مطهری مربی پرسپولیس، تغییر قطعی ترکیب پرسپولیس در بازی فردا شب این تیم مقابل التعاون عربستان لو رفت.   شماتیک ترکیب پرسپولیس مقابل التعاون در بازی امشب   جدول گروه پرسپولیس در آسیا ۲۰۲۰   تغییر ترکیب پرسپولیس مقابل التعاون لو رفت بر طبق آئین نامه اجرایی کنفرانس های پیش […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

در نشست خبری ساعاتی پیش مطهری مربی پرسپولیس، تغییر قطعی ترکیب پرسپولیس در بازی فردا شب این تیم مقابل التعاون عربستان لو رفت.

 

شماتیک ترکیب پرسپولیس مقابل التعاون در بازی امشب

 

جدول گروه پرسپولیس در آسیا ۲۰۲۰

 

تغییر ترکیب پرسپولیس مقابل التعاون لو رفت

تغییر ترکیب پرسپولیس مقابل التعاون لو رفت

بر طبق آئین نامه اجرایی کنفرانس های پیش از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، سرمربی تیم به همراه یکی از بازیکنانی که حضورش در بازی پیش رو قطعی است می بایست در نشست خبری حضور پیدا کنند تا به سوالات خبرنگاران جواب دهند و با توجه به حضور سید جلال حسینی در نشست خبری پیش از بازی با التعاون به نظر می رسد بار دیگر شاهد حضور سید جلال حسینی در ترکیب پرسپولیس و بازگشت این تیم به سیستم ۳ دفاعه خواهیم بود.

 

بدین ترتیب، احتمال اینکه سید جلال در مرکز خط دفاعی بازی کند و شجاع خلیل زاده و کنعانی زادگان در اطراف او قرار بگیرند بسیار زیاد است چرا که پرسپولیس برای اینکه از این گروه صعود کند، نیاز شدیدی به هر ۳ امتیاز حساس این بازی دارد و احتمالاً یحیی در بازی فردا شب با آرایش هجومی و سیستم های ۳ دفاعه، تیمش را به میدان می فرستد و شعاع حرکتی سعید آقایی و سیامک نعمتی در بال های چپ و راست را افزایش می دهد تا حضور بیشتری در حملات تیم داشته باشند.

 

به نظر می رسد یحیی قصد دارد با تغییر سیستم در ابتدای بازی فردا، آنالیز فنی تیم حریف را از نوع بازی پرسپولیس به هم بزند و در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی به گل برسد تا مثل بازی اول، تا دقایق پایانی به تیمش فشار وارد نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید