کد خبر:15790
پ

تغییر تاکتیک پرسپولیس در بازی مقابل نساجی

تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده و پیوستن مدافع این تیم به الریان قطر روبرو شد. جدایی این بازیکن جنجال‌های فراوانی را ایجاد کرد و کادر فنی و هواداران پرسپولیس را نگران تزلزل در خط دفاعی سرخپوشان کرد. با این حال پرسپولیس در چهار […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ
تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده و پیوستن مدافع این تیم به الریان قطر روبرو شد.
جدایی این بازیکن جنجال‌های فراوانی را ایجاد کرد و کادر فنی و هواداران پرسپولیس را نگران تزلزل در خط دفاعی سرخپوشان کرد. با این حال پرسپولیس در چهار بازی ابتدایی خود در رقابت‌های لیگ برتر هیچ گلی دریافت نکرد تا زوج سید جلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاع این تیم خیال همه را راحت کنند تا کمتر کسی یاد شجاع خلیل زاده بیفتد.
تیمی که شکست دو بر یک مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی را با دریافت دو گل از روی نقطه پنالتی تحمل کرد تا کسی باز هم ایرادی به قلب دفاع پرسپولیس نگیرد.
با این حال جدایی بشار رسن ضربه بزرگی به تفکرات فنی گل محمدی زده است. سرمربی پرسپولیس هیچ بازیکنی در اندازه‌های تکنیکی رسن ندارد.
همین امر باعث شده است تا یحیی گل محمدی اعتراض خود را نسبت به جدایی رسن علنی کند و تندترین انتقادات را به هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره ترانسفر هافبک تیم ملی عراق داشته باشد.
گل محمدی تا نقل و انتقالات زمستانی هیچ تغییری در لیست خود نمی‌تواند بدهد. از این رو تصمیم دارد تغییراتی را در تاکتیک‌های تهاجمی تیمش ایجاد کند.
امید عالیشاه، سیامک نعمتی و احسان پهلوان گزینه‌هایی هستند که گل محمدی قصد دارد یکی از آنها را در میانه میدان قرار داده تا پشت مهاجم بازی کند.
جدایی هافبک تیم ملی عراق باعث خواهد شد تا یحیی به فکر استفاده از بازیکنان داخلی خود برای طراحی حملات باشد. پرسپولیس که نشان داده علاقه به مالکیت توپ دارد احتمالاً با دو هافبک تدافعی فوتبال خود را ادامه دهد تا آنها بتوانند جانشین رسن را در پرسپولیس حمایت کنند و بازیکن مد نظر یحیی بیشتر برای بازیسازی تمرکز خود را به کار بگیرد.
تغییر دیدگاهی که می‌تواند پرسپولیس را در آستانه بازی‌های بزرگ این تیم مقابل سپاهان اصفهان و استقلال تهران با چالش روبرو کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید