کد خبر:6294
پ

تسنیم: مجید نامجومطلق در آستانه کناره گیری از استقلال

پس از مصاحبه هشدارامیز صالح مصطفوی در خصوص وخیم بودن شرایط استقلال و زنگ تفریح شدن این تیم در آسیا به نظر میرسد نامجو مطلق نیز احساس خطر کرده و به جهت حفظ اعتبازش قصد نشستن روی نیمکت استقلال در آسیا را ندارد. نامجومطلق در آستانه استعفا از استقلال مجید نامجومطلق که به تازگی سرمربی […]

پس از مصاحبه هشدارامیز صالح مصطفوی در خصوص وخیم بودن شرایط استقلال و زنگ تفریح شدن این تیم در آسیا به نظر میرسد نامجو مطلق نیز احساس خطر کرده و به جهت حفظ اعتبازش قصد نشستن روی نیمکت استقلال در آسیا را ندارد.

نامجومطلق در آستانه استعفا از استقلال

مجید نامجومطلق که به تازگی سرمربی تیم فوتبال استقلال شده است، در آستانه کناره‌‌گیری از این تیم قرار دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید نامجومطلق طی صحبت که مسئولان استقلال و شخص فرهاد مجیدی با او انجام داده بود، پذیرفت که در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هدایت این تیم را برعهده داشته باشد.

نامجومطلق در مذاکره با مسئولان استقلال تاکید کرده بود که همه بازیکنان باید حفظ شده و چند بازیکن جدید نیز به لیست اضافه شوند، اما نه تنها بازیکنان جدیدی اضافه نشد، بلکه به دلیل عدم حضور یکسری از بازیکنان تمرینات نصف و نیمه برگزار می‌شود. در واقع، مسئولان استقلال نتوانستند به وعده‌شان عمل کنند، آن هم در شرایطی که استقلال بازی‌های سنگینی در لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد.

سرمربی استقلال که در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد که اگر یک بازیکن هم جدا شود، نمی‌ماند با شرایط فعلی استقلال در آستانه کناره‌ گیری و استعفا قرار دارد.

به گزارش تسنیم، تیم استقلال باید 24 شهریور وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شود، اما بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده است در تمرینات شرکت نکرده‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید