کد خبر:16557
پ

ترکیب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک + شماتیک

ظهر امروز از هفته دهم بازی های لیگ برتر ۹۹/۱۴۰۰ چند مسابقه برگزار می شود که در مهمترین بازی، استقلال در تهران به مصاف آلومینیوم اراک می رود. در ادامه به بررسی ترکیب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک پرداخته ایم با بتاکاپ همراه باشید.   ترکیب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک + شماتیک با توجه […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

ظهر امروز از هفته دهم بازی های لیگ برتر ۹۹/۱۴۰۰ چند مسابقه برگزار می شود که در مهمترین بازی، استقلال در تهران به مصاف آلومینیوم اراک می رود. در ادامه به بررسی ترکیب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک پرداخته ایم با بتاکاپ همراه باشید.

 

ترکیب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک + شماتیک

ترکیب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک + شماتیک

با توجه به درخشش رشید مظاهری در چند بازی اخیر استقلال بدون تردید او بار دیگر درون دروازه آبی ها خواهد ایستاد.

 

عملکرد مثبت محمدحسین مرادمند نیز او را در جمع مهره های فیکس استقلال در هفته های اخیر قرار داده و او نیز احتمالاً در این بازی به طور فیکس بازی خواهد و زوج او در مرکز خط دفاعی به احتمال راوان محمد دانشگری خواهد بود که هرگز نتوانست در پست غیرتخصصی دففاع چپ موفق عمل کند.

با توجه به محرومیت انضباطی میلیچ و مصدومیت نادری به احتمال بسیار زیاد از عارف غلامی در پست دفاع چپ استفاده خواهد شد و احمد موسوی در دفاع راست به کار گرفته می شود.

مسعود ریگ، آرش رضاوند و مهدی مهدی پور سه هافبک میانی استقلال در این دیدار خواهند بود و وریا غفوری به عنوان وینگر راست و مهدی قایدی به عنوان وینگر چپ ایفای نقش می کنند.

با آماده شدن شیخ دیاباته به نظر می رسد ارسلان مطهری به عنوان بازیکن فیکس وارد زمین شود اما در ادامه دیاباته برای قرار گرفتن در شرایط بازی در نیمه دوم وارد زمین خواهد شد.

 

در صورتی که محمود فکری قصد استفاده از سیستم ۲-۴-۴ را در این بازی داشته باشد احتمالاً وریا غفوری به پست دفاع راست منتقل می شود و فرشید اسماعیلی به میانه میدان استقلال اضافه می شود و قایدی و مطهری دو مهاجم این تیم خواهند بود.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید