کد خبر:9953
پ

ترفند باشگاه پرسپولیس برای فرار از محرومیت شجاع خلیل زاده پس از فسخ

شب گذشته همزمان با استوری اینستاگرامی بشار رسن، باشگاه پرسپولیس نیز در خصوص اتفاقات رخ داده فی ما بین با شجاع خلیل زاده بیانیه ای صادر کرد و مدعی شد اصلاً موضوع خاصی نبوده و این بازیکن در جمع پرسپولیسی ها خواهد ماند.   بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص شجاع خلیل زاده   ترفند باشگاه […]

شب گذشته همزمان با استوری اینستاگرامی بشار رسن، باشگاه پرسپولیس نیز در خصوص اتفاقات رخ داده فی ما بین با شجاع خلیل زاده بیانیه ای صادر کرد و مدعی شد اصلاً موضوع خاصی نبوده و این بازیکن در جمع پرسپولیسی ها خواهد ماند.

 

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص شجاع خلیل زاده

 

ترفند باشگاه پرسپولیس برای فرار از محرومیت شجاع خلیل زاده پس از فسخ

ترفند باشگاه پرسپولیس برای فرار از محرومیت شجاع خلیل زاده پس از فسخ

نکته جالب در خصوص این بیانیه این بود که دوستان در باشگاه پرسپولیس اولاً هنوز از ماندن شجاع خلیل زاده مطمئن نیستند و با طرح شکایت از او به کمیته تعیین وضعیت، خواستار برسی مستندات این بازیکن برای فسخ قراردادش شده اند که همین موضوع نشان می دهد شجاع خلیل زاده قطعاً قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرده بوده است که منجر به واکنش باشگاه پرسپولیس در این خصوص شد.

 

حال که با مذاکره، دوباره شجاع را به ماندن در پرسپولیس ترغیب کرده اند با مشکل بزرگتری مواجه شدند که اگر حقانیت باشگاه پرسپولیس در قضیه فسخ قرارداد شجاع ثابت شود(باشگاه پرسپولیس مدعی است حقوق شجاع را به اندازه کافی داده است و او قادر به فسخ نبوده است) بر طبق قانون، شجاع خلیل زاده بنا به اقدام به فسخ غیرقانونی قراردادش با محرومیت مواجه خواهد شد.

 

البته توضیحات وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت در این خصوص در پرونده مهدی ترابی کفایت می کند که مدعی شد اگر ثابت شود بازیکنی به طور غیرقانونی قراردادش را فسخ کرده با محرومیت مواجه می شود و به همین دلیل نیز استقلالی ها از عقد قرارداد با سعید واسعی صرف نظر کردند چرا که معتقد بودند فسخ او با پیکان غیرقانونی بوده و در صورت شکایت پیکانی ها، واسعی با محرومیت 6 ماهه مواجه می شود.

 

بخش هایی از صحبتهای وثوق احمدی:

در این مقررات شرایط فسخ قرارداد یک طرفه بازیکنان و باشگاه‌ها در نظر گرفته شده است. مشاهده شده که بیش‌تر بازیکنان اقدام به فسخ یک طرفه قرارداد کردند اما جوانب امر را نادیده گرفتند که باشگاه‌ها به کمیته تعیین وضعیت شکایت کردند و ما به آن رسیدگی کردیم. درست است که قوانین حق فسخ یک طرفه قرارداد را برای بازیکنان و باشگاه‌ها در نظر گرفته است اما این نکته حائز اهمیت است که اگر مقررات به درستی رعایت نشود بین ۴ تا ۶ ماه محرومیت برای بازیکن متخلف و دو پنجره محرومیت برای باشگاه متخلف در نظر گرفته می‌شود.

 

شاید بد نباشد بدانید لیونل مسی نیز با آگاهی از همین موضوع و مردد بودن نسبت به فسخ یک طرفه قراردادش، اینکار را نکرد چرا که وکلای او بهتر می دانستند که در قرارداد او چه نوشته شده و در صورت فسخ، لیونل مسی با محرومیت مواجه می شد.

 

به طور خلاصه اینطور می توان گفت که فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده قطعاً انجام شده و نامه فسخ او از سازمان لیگ برای باشگاه ارسال شده و به همین دلیل نیز باشگاه پرسپولیس مستندات خود برای غیرقانونی خواندن این فسخ را برای کمیته تعیین وضعیت ارسال کرده و در شرایط جدید که به نظر می رسد بین طرفین توافق صورت گرفته، باشگاه پرسپولیس با بیانیه شب گذشته خود سعی در عادی جلوه دادن شرایط برای فرار از محرومیت خلیل زاده دارد.

 

پی نوشت: تنها حالت بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس با فرض صحت فسخ قرارداد فعلی اش، عقد قرارداد جدید با او خواهد بود که مسلماً با شرایط فعلی، باشگاه پرسپولیس مجبور خواهد بود تن به گنجاندن هر بندی در قرارداد جدید شجاع بدهد چرا که او بازیکن آزاد محسوب می شود و یک پیشنهاد مالی سنگین را در جیب دارد و از موضع بالا پای میز مذاکره خواهد نشست.

بتاکاپ
دیدگاه کاربران 11 دیدگاه
 • زنگان 16 اکتبر 2020 / 11:12 ب.ظ
  0 0

  پول بازیکنای جدید رو از انتقال بیراوند دادن ،

 • محمد 16 اکتبر 2020 / 12:22 ب.ظ
  2 3

  آقای نویسنده ظاهرا جوابی برای گفتن ندارید نظرات من رو هم در جواب چاپ کنید. یه مقدار در رابطه با تخلفات استقلال و حمایت های بی دریغ مسولان بالاتر از فدراسیون بنویسید تا عدالت کمی رعایت بشه نظر قبلی من را هم چاپ کنید و دنبال جواب های بی منطق نباشید.

  • admin 16 اکتبر 2020 / 12:54 ب.ظ
   4 0

   سلام دوست عزیز . وقتی در مورد یه اتفاق در مورد باشگاه پرسپولیس مطلبی منتشر میشه دلیلی برای تائید یک خلاف در باشگاه استقلال نیست.

 • محمد 16 اکتبر 2020 / 11:59 ق.ظ
  6 3

  ظاهرا شما نمی دونید بالاتر از وزیر استقلالی میشه بگید پول دیاباته رو از کجا آوردین یادتون رفته همین لیگ گذشته با حمایت داوران و فدراسیون فوتبال و دستور بالا نایب قهرمان شدید دیگه دست از این حرف های مضحک و خنده دار نزنین که نه تنها ایران بلکه کل دنیا خندش میگیرد.

  • admin 16 اکتبر 2020 / 12:30 ب.ظ
   5 5

   60 میلیارد پول به هر دو تیم تزریق شد توی تابستون . پول دیاباته رو از اونجا اوردیم اما شما با اون 60 میلیارد به جای اینکه برید پول برانکورو بدید به خیال خودتون زرنگی کردید و رفتید بازیکن جدید خریدید و پولشم گفتید بعدا با هوچی گری از دولت میکنیم که همین اتفاقم افتاد اما استقلال اینکارو نکردو پنجره ش بسته شد نتونست از بازیکنای جدیدش استفاده کنه تو اسیا . رفیق این حرفو جای دیگه نزن. نایب قهرمانی برای هیچ ایمی افتخار نشده که برای استقلال شده باشه . واقعا خنده ت نمگیره که میگی با حمایت داورا نایب قهرمان شده استقلال ؟ مثه اینکه شما دو بار رفتن به فینال اسیا رو واقعا برای خودتون در تالار افتخاراتتون ثبت کردید!! خخخخخخ هیچوقت یادت نره کل افتخار پرسپولیسی قبل از اومدن سلطانی فر یه عدد 6 بود و بعد از اومدنش به جای بطری آب معدنی ، کاپ گذاشتن تو ویترینتون تا خالی نباشه … یحیی رو به زور اوردین از شهر خودرو یادت که نرفته؟ اونم کی؟ یه هفته مونده با بازی اسیایی شهر خودرو !!! با تهدید وزیر وزش … همین یه هفته استقلال با استراماچونی رفت صدر جدول ردش کردن رفت بدبختو و فوری یه قانون گذاشتن 4 میخه ش کردن که نتونه برگرده . نیمکت نشینی رادوشویچ با ریاله یا دلاره یا در راه خدا تو پرسپولیسه؟ بعد پول دادن به استراماچونی میشه صرفه جویی در بیت المال؟

 • محمد 16 اکتبر 2020 / 11:41 ق.ظ
  4 76

  ظاهرا نمی رویند تو اولین جلسه کمیته انظباطی مظاهری محکوم شده. ببینیم این عدالتی که استقلالی ها سنگشو به سینه می زنند در رابطه با باشگاه استقلال رعایت میشه باید استقلال چند پنجره و چند سال محروم بشه. اون وکلا هم حتما وکلای فدراسیون فوتبال بوده. یه مقدار درباره تخلفات باشگاه استقلال بنویسید تا عدالت کمی رعایت بشه.

  • پسر خوب 16 اکتبر 2020 / 11:46 ق.ظ
   59 4

   به نظر می رسه شما بیشتر مطلع هستید! اما چیزی از اولین جلسه به عنوان خبر رسمی بیرون نیومده و گمانه زنی چند تا کانال تلگرامی نزدیک به پرسپولیس بوده که خواستن از همین حالا جوسازی رو شروع کنن که اگه رای به نفع استقلال باشه بگن تخلف شده و ماسمالی کردن اگرم به ضرر استقلال باشه که برای محرومیتش دست و پا بزنن که البته دست و پا زدن نمیخواد این فدراسیون منتظره یه لغزش از استقلاله تا محرومش کنه و مصداقشم خیلی دیدیم. حتی یک حکم کمیته انضباطی به سود استقلال رو نمیتونید پیدا کنید. وقتی استقلال 4 تا بازیکن توی تیم امید داشت و درخواست لغو بازیشو داد نه تنها بازی رو لغو نکردن بلکه بازیکنا رو دو جلسه محروم کردن و بازی استقلال مقابل صنعت نفتم بدون حضور قایدی، نورافکن، سهرابیان و مجید حسینی برگزار شد … ماسمالی فقط اونجا که شجاع خلیل زاده و رادوشویچ با بازیکنای سایپا بزن بزن کردن اما با 5 میلیون تومن جریمه سر و تهش رو هم آوردن . از این حرفای مضحک نزنید که خنده مون میگیره ما استقلالیا . کل ارکان فوتبال در خدمت باشگاه پرسپولیس هستن به هر نحوی که شما بگید

 • محمد 16 اکتبر 2020 / 11:27 ق.ظ
  8 60

  آقای نویسنده بدت نمیاد خلیل زاده و باشگاه پرسپولیس رو با هم محروم کنی. معلومه یه استقلالی متعصبی. ولی کور خوندی به هدفت نمی رسی. هم شجاع تو پرسپولیس می مونه هم باشگاه به هدفش می رسه. یه مقدار در رابطه با کارهای غیرقانونی استقلال صحبت کنید که علنا رفته یه بازیکن تحت قرارداد تیم دیگر رو جذب کرد . تخلف از این واضح تر هم مگه داریم. هم مظاهری باید چند ماه محروم بشه هم باشگاه استقلال چند سال و چند پنجره انتقالات.

  • پسر خوب 16 اکتبر 2020 / 11:33 ق.ظ
   13 2

   استقلال در خصوص پرونده رشید مظاهری با 3 وکیل ورزشی مشورت کرد و باهاش قرارداد بست و عین همین اتفاق در خصوص سعید واسعی رخ داد و باهاش قرارداد نبست

 • تاج 16 اکتبر 2020 / 11:09 ق.ظ
  24 5

  مطمئن باشید درهر شرایطی هوای تیم محبوبشون را دارن مگه میشه مگه داریم!؟ لنگ اذیت کنن!!؟؟ حتا شده بخاطرش قانون من دراوردی منع خارجی ها را بخاطر لنگ حقیر برمیدارند و نمیگذارند ((منافع ملی شان)) درخطر بیفته!!!!!!!!!!

 • Sopish 16 اکتبر 2020 / 10:44 ق.ظ
  24 5

  ممنون از اینکه حقایق رو می نویسید اما مطمئن باشین ک اتفاقی نمی افته. از پسش بر می آن. از این گنده ترش رو پشت سر گذاشتن (پرونده طارمی رو که یادتون نرفته؟!)..مخصوصا الان که یه پسوند “ملی” م انداختن کتارش. حلش می کنن …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید