کد خبر:14845
پ

تاریخ و ساعت پخش زنده مراسم The Best 2020 فیفا

تاریخ و ساعت پخش زنده مراسم The Best 2020 فیفا اعلام شد.   بر این اساس مراسم بهترین های فوتبال جهان در سال ۲۰۲۰ که موسوم به مراسم the best است، امسال بدون حضور مدعوین و به صورت اینترنتی در تاریخ ۲۷ آذر برگزار خواهد شد و بر اساس آخرین اطلاعرسانی فیفا، کریستیانو رونالدو، لیونل […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

تاریخ و ساعت پخش زنده مراسم The Best 2020 فیفا اعلام شد.

 

بر این اساس مراسم بهترین های فوتبال جهان در سال ۲۰۲۰ که موسوم به مراسم the best است، امسال بدون حضور مدعوین و به صورت اینترنتی در تاریخ ۲۷ آذر برگزار خواهد شد و بر اساس آخرین اطلاعرسانی فیفا، کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی سه نامزد نهایی جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۲۰ هستند.

تاریخ و ساعت پخش زنده مراسم The Best 2020 فیفا

تاریخ و ساعت پخش زنده مراسم The Best 2020 فیفا

بتاکاپ -مراسم the best 2020 در تاریخ ۱۷ دسامبر مصادف با ۲۷ آذر ۹۹ در زوریخ سوئیس از طریق پخش تلویزیونی اینترنتی راس ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

بر اساس پیش بینی ها، رابرت لواندوفسکی به سبب درو کردن تمامی عناوین فردی و تیمی در سال ۲۰۲۰، شانس اول کسب جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۲۰ محسوب می شود و حضور رونالدو و مسی در بین ۳ نامزد نهایی تنها به جها تساپانسرینگ و فعالیتهای فیفا بوده چرا که این دو بازیکن در فصل گذشته نتوانستند در رده فردی و گروهی به اندازه لواندوفسکی افتخارآفرینی کنند.

پخش زنده مراسم The Best 2020 یا مراسم بهترین های فوتبال جهان ۲۰۲۰ از سایت بتاماپ انجام خواهد شد. شما می توانید در زمان شروع برنامه، با ما به صورت لایوبلاگ همراه باشید و یا پوشش مستقیم این مراسم را از پخش زنده فوتبال بتاکاپ تماشا کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید