کد خبر:21835
پ

تاریخ دربی ۱۴۰۰ | بازی برگشت استقلال و پرسپولیس کی است؟

در حالی که سازمان لیگ برنامه بازی های لیگ برتر تا هفته بیستم را اعلام کرده بسیاری از علاقه مندان به دو تیم استقلال و پرسپولیس به دنبال تاریخ دربی ۱۴۰۰ و زمان بازی برگشت استقلال و پرسپولیس در سال ۱۴۰۰ هستند که بر طبق اعلام رسمی سازمان لیگ، دربی برگشت ۱۴۰۰ در تایخ ۲۲ […]

در حالی که سازمان لیگ برنامه بازی های لیگ برتر تا هفته بیستم را اعلام کرده بسیاری از علاقه مندان به دو تیم استقلال و پرسپولیس به دنبال تاریخ دربی ۱۴۰۰ و زمان بازی برگشت استقلال و پرسپولیس در سال ۱۴۰۰ هستند که بر طبق اعلام رسمی سازمان لیگ، دربی برگشت ۱۴۰۰ در تایخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ راس ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

 

تاریخ دربی ۱۴۰۰ | بازی برگشت استقلال و پرسپولیس کی است؟

تاریخ دربی 1400 | بازی برگشت استقلال و پرسپولیس کی است؟

با توجه به اینکه مرحله گروهی لیگ قهرمانانا آسیا تا ۹-۱۰ اردیبهشت طول خواهد کشید. احتمال اینکه زمان بازی برگشت استقلال و پرسپولیس در اردیبهشت باشد بالاست. در مورد تاریخ دقیق دربی برگشت ۱۴۰۰ اینطور می توان تصور کرد که اگر فاصله ۵-۶ روزه بین بازیها را در نظر بگیریم، دربی برگشت احتمالاً در هفته چهارم اردیبهشت و در تاریخ ۲۴یا ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد چرا که تا قبل از شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم ها ۵ بازی از نیم فصل دوم را پشت سر گذاشته اند و با توجه به اینکه دربی برگشت در هفته بیست و سوم برگزار می شود، ۳ هفته فوتبالی پس از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تا برگاری دربی برگشت استقلال و پرسپولیس زمان نیاز است مگر اینکه کرونا بار دیگر در معادلات و زمانبندی برنامه بازیها اختلال وارد کند.

 

امتیاز این بازی از آن جهت برای هواداران هر دو تیم استقلال و پرسپولیس اهمیت دارد که حضور سه ستاره جدید در پرسپولیس یعنی عیسی آل کثیر، مهدی ترابی، شهریار مغانلو از یک سمت و تغییر در کادر فنی استقلال باعث شده تا هواداران هر دو تیم نسبت به پیروزی در این دیدار امیدوار باشند و نزدیک بودن امتیازات دو تیم نیز بر حساسیت این بازی افزوده است.

 

گفتنیست مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از۲۲ شهریور آغاز خواهد شد.

 

برنامه بای های استقلال در آسیا ۲۰۲۱

 

برنامه بازیهای پرسپولیس در آسیا

دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
  • استقلال 18 فروردین 1400 / 1:38 بعد از ظهر
    2 5

    💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 عشق فقط استقلال حمله حمله حمله استقلال میشه برنده💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید