کد خبر:21835
پ

تاریخ دربی جام حذفی ۱۴۰۰ | زمان بازی حذفی استقلال و پرسپولیس کی است؟

در حالی که سازمان لیگ برنامه بازی های لیگ برتر تا هفته بیستم و پنجم را اعلام کرد و قرعه کشی جام حذفی نیز برگزار شد که بر اساس آن دو تیم استقلال و پرسپولیس در جام حذفی می بایست یک دربی دیگر در یک چهارم نهایی برگزار کنند. این بازی در تاریخ ۲۴ تیر […]

در حالی که سازمان لیگ برنامه بازی های لیگ برتر تا هفته بیستم و پنجم را اعلام کرد و قرعه کشی جام حذفی نیز برگزار شد که بر اساس آن دو تیم استقلال و پرسپولیس در جام حذفی می بایست یک دربی دیگر در یک چهارم نهایی برگزار کنند. این بازی در تاریخ ۲۴ تیر راس ساعت ۱۹:۴۵ برگزار خواهد شد.

 

لینک دانلود اپ بتاکاپ

 

تاریخ دربی جام حذفی ۱۴۰۰ | بازی برگشت استقلال و پرسپولیس کی است؟

تاریخ دربی 1400 | بازی برگشت استقلال و پرسپولیس کی است؟

با توجه به اینکه تیم پرسپولیس ملی پوشان زیادی در اردوی تیم ملی دارد و پس از آن نیز در تایخ ۳۱ خرداد درگیر بازی سوپرجام خواهد بود، به نظر می رسد تایخ دربی ۹۶ یا دربی حذفی زمانی بین ۲۰ تا ۲۵ تیر ماه خواهد بود. .

 

پیروی این بازی از آن جهت برای هواداران هر دو تیم استقلال و پرسپولیس اهمیت دارد که حضور سه ستاره جدید در پرسپولیس یعنی عیسی آل کثیر، مهدی ترابی، شهریار مغانلو از یک سمت و تغییر در کادر فنی استقلال باعث شده تا هواداران هر دو تیم نسبت به پیروزی در این دیدار امیدوار باشند.

 

گفتنیست پیشتر دو تیم در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفته بودند.

برنامه بای های استقلال در آسیا ۲۰۲۱

 

برنامه بازیهای پرسپولیس در آسیا

دیدگاه کاربران 63 دیدگاه
 • معین پرس کینگ 25 تیر 1400 / 0:30 قبل از ظهر

  ببین تاج سوراخ الان که ما۴سال قهرمان آسیا شدیم ۴سال سوپرجام بردیم تازه اون قضیه۸تا گلی که پرسمولیس خورده مال تیم نوجوانان و نونهالان بوده پس گوه نخور چون حالا حالاها زیر ماهستی و خواهی بود کیسه کش نفهم🔥🔥🤣🤣🤣

  • Arni 26 تیر 1400 / 3:10 بعد از ظهر

   فعلا که باختید و حذف شدید په زر زر نکن

 • ناشناس 24 تیر 1400 / 6:35 بعد از ظهر

  💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید