کد خبر:39210
پ

بی معرفتی باشگاه استقلال تکمیل شد | مازاد کردن بازیکن چند روز قبل از پایان نقل و انتقالات

نقل و انتقالات فصل جدید در تیم استقلال به بی نظم ترین شکل ممکن پیگیی شد که نتیجه آن، یارگیری نامتوازن و ترافیک بازیکن در چند پست و فقر بازیکن در چند پست کلیدی از جمله هافبک بازیساز شد. شاید بزرگترین اشتباه را آجورلو زمانی مرتکب شد که در انتخاب سرمربی جدید تعلل کرد و […]

نقل و انتقالات فصل جدید در تیم استقلال به بی نظم ترین شکل ممکن پیگیی شد که نتیجه آن، یارگیری نامتوازن و ترافیک بازیکن در چند پست و فقر بازیکن در چند پست کلیدی از جمله هافبک بازیساز شد. شاید بزرگترین اشتباه را آجورلو زمانی مرتکب شد که در انتخاب سرمربی جدید تعلل کرد و مسئول نقل و انتقالات استقلال که ظاهراً از اقوام آجورلو نیز هست، بدون توجه به اینکه تیم مربی ندارد، اقدام به جذب چند بازیکن از جمله محمد حسینی، حامدی فر، سجاد شهباززاده و … کرد.

بی معرفتی باشگاه استقلال تکمیل شد | مازاد کردن بازیکن چند روز قبل از پایان نقل و انتقالات

امروز باشگاه استقلال در شرایطی قرار دارد که در فاصله چند روز مانده به پایان زمان نقل و انتقالات مجبور به مازاد کردن 2 تا 4 بازیکن خود است تا بازیکنان جدیدی که با نظر ساپینتو به این تیم پیوسته اند، بتوانند قراردادشان را ثبت کنند. این اتفاق از دو منظر قابل بررسی است. اول اینکه مگر مدیریت که د یک ماه گذشته مشغول مذاکره با نفراتی همچون محبی، قایدی، کاوه رضایی بود و زمینه بازگشت سیاوش یزدانی و مرادمند را فراهم کرده بود، نمی دانست چند بازیکن این تیم مجبور به خروج از اسکواد تیم هستند؟ پس چرا زودتر تکلیف این بازیکنان مشخص نشد تا در شرایط بهتری زمینه جدایی شان و پیوستن به تیم دیگر فراهم شود؟ اکنون که لیگ شروع شده و تیم ها اسکواد اصلی خود را جذب کرده اند، بازیکنان مازاد احتمالی چه باید بکنند؟

مسئله دوم اینکه علی رغم در اختیارر داشتن مهاجم و هافبک دفاعی پر تعداد، مسئول نقل و انتقالات استقلال بر چه اساسی به سراغ جذب نفرات جدید در این پستها رفت؟ با وجود امکان جدایی نفراتی همچون آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، عارف غلامی، آرش رضاوند و سعید مهری، چرا مجوز خروج به این نفرات داده نشد تا امروز بازیکن با کیفیتی همچون امانوف احتمالاً به در خروجی باشگاه هدایت شود.

 

هر چه که هست، سوء مدیریت کامل در این بخش دیده می شود و مدیرعامل استقلال می بایست نسبت به این آشفته بازار و البته بی معرفتی به بازیکنانی که قرار است مازاد شوند پاسخگو باشد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که استقلال تا 48 ساعت آینده می بایست به مصاف ملوان برود و استرس و اضطراب شدیدی بین بازیکنان این تیم برای مازاد نشدن به وجود آمده است که مسلماً در کیفیت فنی این تیم در بازی بعدی موثر خواهد بود.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید