کد خبر:44268
پ

بیژن طاهری: لکه ننگ میزبانی بازی پرسپولیس و پیکان تا ابد روی پیشانی سازمان لیگ

طاهری سرپرست تیم استقلال در خصوص میزبانی ورزشگاه آزادی برای بازی پیکان و پرسپولیس صحبتهای جنجالی علیه مسئولین سازمان لیگ مطرح کرد. این لکه ننگ تا ابد بر روی پیشانی سازمان لیگ می‌ماند بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال، در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه در واکنش به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر […]

طاهری سرپرست تیم استقلال در خصوص میزبانی ورزشگاه آزادی برای بازی پیکان و پرسپولیس صحبتهای جنجالی علیه مسئولین سازمان لیگ مطرح کرد.

این لکه ننگ تا ابد بر روی پیشانی سازمان لیگ می‌ماند بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال، در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه در واکنش به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر محل برگزاری مسابقه این هفته تیم پیکان، اظهار کرد: همه یک سال زحمت می‌کشند و هزینه می‌کنند تا بر اساس لیاقت و زحمت خود، در پایان فصل به مقامی در جدول دست پیدا کنند. ما کم زحمت نکشیدیم و تلاش کردیم با وجود همه مشکلات و تغییرات، دل هواداران را شاد کنیم ولی این اتفاقات باور کردنی نیست. پارسال هم کسی انتظار نداشت ما قهرمان شویم و تا به خودشان آمدند، دیدند ما سه هفته مانده با پایان لیگ، قهرمان شدیم وگرنه مطمئن باشید که نمی‌گذاشتند به قهرمانی برسیم. وی افزود: سوال من از سازمان لیگ این است که چرا تبعیض بین تیم‌ها قائل هستید و ما چرا باید در دستگردی و بدون تماشاگر مقابل پیکان بازی می‌کردیم و تیم دیگر در آزادی و با تماشاگر بازی کند؟ چون گفتند ما بازی نمی‌کنیم؟! چرا کرج یا جاهای دیگر و شهرهای اطراف تهران این بازی را برگزار نکردند؟ مگر پیکان میزبان نیست و حق انتخاب ندارد؟ طاهری در پایان افزود: سوال من از مسئولان سازمان لیگ این است که مگر یک مسئول تصمیم گیر نباید بی طرف باشد؟ مگر باید برای یک رنگ خاص تلاش کند ؟ این تصمیم گیری شائبه برانگیز و از عدالت به دور است. این ننگ بر روی پیشانی سازمان لیگ می‌ماند و کسی فراموش نمی‌کند که آن‌ها خودشان باعث و بانی تبعیض و ایجاد شائبه میشوند. پیکان اگر در حال سقوط بود، این اتفاق رخ می‌داد؟ آن هم از وضع چینش و افتضاحات داوری. ما الکی زحمت می‌کشیم و سرکار هستیم. ما و هواداران چه گناهی کرده‌ایم که این تبعیض را باید تحمل کنیم؟

پی نوشت: به طاهری یادآور میشویم که وقتی داوری را برای دربی انتخاب کردند که مهارت پنالتی گیری مهدی قایدی را خلع سلاح کرد و در ادامه شاهد حرکت زشت سهیل مهدی در اخراج فردی ازکنار زمین به جرم سریعتر رساندن توپ به بازیکن استقلال را دیده، هنوز هم منتظر عدالت است؟ او ظاهراً فراموش کرده در فدراسیون مهدی تاج، بدون برگزاری بازی برای تیم محبوب آقایان کاپ می فرستادند!!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • محسن میلادی 7 مه 2023 / 12:03 ب.ظ

    حمایت های این ده سال اخیر از پرسپولیس حمایت های پدر و پسری بود .. هنوز هم ادامه داره و متاسفانه امتیازش برای پرسپولیس قهرمانی بود و دشمن شدن با تراکتور و سپاهان و استقال و دیگر تیم ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید