کد خبر:31839
پ

بیوگرافی و هایلایت گل های رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال

پس از کوین یامگا، به نظر می رسد کارهای انتقال رودی ژستد بازیکن سابق بلک برن و استون ویلا به استقلال نیز در حال نهایی شدن است و این بازیکن به زودی به استقلال می پیوندد. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی و هایلایت گل های رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال جلب می نمائیم. […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

پس از کوین یامگا، به نظر می رسد کارهای انتقال رودی ژستد بازیکن سابق بلک برن و استون ویلا به استقلال نیز در حال نهایی شدن است و این بازیکن به زودی به استقلال می پیوندد. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی و هایلایت گل های رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال جلب می نمائیم.

 

بیوگرافی و هایلایت گل های رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال

بیوگرافی و هایلایت گل های رودی گشتات مهاجم فرانسوی استقلال

رودی ژستد ۳۳ ساله، دارای دو تابعیت بنین و فرانسه است و سابقه بازی در تیم ملی بنین در کارنامه او دیده می شود. این بازیکن ۱۹۳ سانتی متری در پست مهاجم تارگت بازی می کند و سابقه بازی در تیمهایی همچون کان، متز فرانسه، کاردیف، میدلزبرو، بلک برن و استون ویلا را در کارنامه دارد. او در فصل اخیر در تیم پاناتیکولوس یونان توپ می زده و تا تابستان ۱۴۰۱ نیز با تیمش قرارداد دارد اما مسئولین تیم فعلی او به وی اجازه جدایی داده اند و بر اساس گزارش ترانسفرمارکت، احتمال پیوستن این بازیکن به استقلال به ۹۲ درصد رسیده است.

ارزش رودی گشتات در سایت ترانسفر مارکت ۵۰۰ هزار دلار درج شده که به نظر می رسد با توجه به عملکرد نه چندان جالب او در چند فصل اخیر، استقلالی ها بتوانند با رقمی پائینتر با او قرارداد امضا کنند و مبلغی را نیز به عنوان مبلغ صدور رضایتنامه به باشگاه فعلی اش بپردازند که مجموعاً قیمت این بازیکن را برای یک فصل حضور در استقلال به ۵۰۰ هزار دلار می رساند.

 

فیلم گلها و بازیهای رودی ژستد

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 6 آبان 1400 / 2:46 بعد از ظهر

    عالی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید