کد خبر:31609
پ

بیوگرافی و هایلایت گلهای مارکو فوتاکس مهاجم مجارستانی استقلال

از شواهد و قرائن اینطور به نظر می آید که مارکو فوتاش یا به تعبیری مارکو فوتاکس، بازیکن سابق وردربرمن، لسترسیتی، پورتموث و هایدوک اشپیلیت کرواسی یکی از گزینه های اصلی حضور در خط حمله استقلال است. بیوگرافی و هایلایت گلهای مارکو فوتاکس مهاجم مجارستانی استقلال را در ادامه مشاهده می نمائید.   بیوگرافی فرانچسکو […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

از شواهد و قرائن اینطور به نظر می آید که مارکو فوتاش یا به تعبیری مارکو فوتاکس، بازیکن سابق وردربرمن، لسترسیتی، پورتموث و هایدوک اشپیلیت کرواسی یکی از گزینه های اصلی حضور در خط حمله استقلال است. بیوگرافی و هایلایت گلهای مارکو فوتاکس مهاجم مجارستانی استقلال را در ادامه مشاهده می نمائید.

 

بیوگرافی فرانچسکو مارگیوتا بازیکن ایتالیایی استقلال

 

بیوگرفای و سوابق و آمار گلزنی مارکو فوتاکس در تیم های سابقش

بیوگرافی و هایلایت گلهای مارکو فوتاش مهاجم مجارستانی استقلال
مارکو فوتاش که ببعضاً در برخی رسانه های ایرانی مارکو فوتاکس خوانده می شود، بازیکن مجارستانی الاصلی است که با قامت ۱۹۶ سانتی متری در پست مهاجم نوک بازی می کند. او ۳۱ سال سن دارد و در تیم های متوسط لیگ برتر انگلیس و بوندس لیگا بازی کرده است. او در ۳۷ بازی برای تیم فهویار در دو فصل ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ در ۳۷ بازی موفق به زدن ۱۱ گل شد. او در در حد فاصل سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ در تیم هایدوک اشپیک کرواسی توپ زده که در ۳۷ بازی، ۲۰ گل به ثمر رساند که عملکرد خوبی برای این مهاجم بلند قامت به حساب می آید. او سابقه ۳ بازی ملی نیز در کارنامه او دیده می شود.

یکی از مواردی که باعث شده شایعه حضور این بازیکن در استقلال قوت بگیرد، فالو کردن پیج رسمی باشگاه استقلال توسط همسر مارکو فوتاکس است که به شایعات مبنی بر مذاکره استقلال با این بازیکن قوت بخشیده است.

مارکو فوتاش از ۱ جولای در نقل و انتقالات تابستانی بازیکن آزاد است و قیمت او در سایت ترانسفر مارکت ۴۴۰ هزار دلار قید شده که احتمالاً استقلالی ها بتوانند با مبلغی پائینتر با این بازیکن به توافق برسند.

 

هایلایت گلهای مارکو فوتاکس بازیکن مجارستانی استقلال

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید