کد خبر:32398
پ

بیوگرافی مارتون اپل مهاجم مجارستانی مدنظر پرسپولیس

یک سایت مجارستانی، بازیکنی به نام مارتون اپل را به پرسپولیس لینک کرده و مدعیست، این مهاجم ملی پوش مجارستان از باشگاه پرسپولیس پیشنهادی دریافت کرده است. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی مارتون اپل مهاجم مجارستانی مدنظر پرسپولیس جلب می نمائیم.   بیوگرافی مارتون اپل مهاجم مجارستانی مدنظر پرسپولیس مارتون اپل مهاجم ۳۰ […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

یک سایت مجارستانی، بازیکنی به نام مارتون اپل را به پرسپولیس لینک کرده و مدعیست، این مهاجم ملی پوش مجارستان از باشگاه پرسپولیس پیشنهادی دریافت کرده است. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی مارتون اپل مهاجم مجارستانی مدنظر پرسپولیس جلب می نمائیم.

 

بیوگرافی مارتون اپل مهاجم مجارستانی مدنظر پرسپولیس

مارتون اپل مهاجم ۳۰ ساله اهل مجارستان است که با قامت ۱۸۹ سانتی متری خود در پست مهاجم نوک بازی می کند. او سابقه بازی در همه رده های سنی تیم ملی مجارستان را دارد و از سال ۲۰۱۷ تاکنون نیز به طور معمول به تیم ملی مجارستان دعوت می شود و در ۷ بازی که برای تیم ملی مجارستان به میدان رفته، موفق به گلزنی نشده است.

آمار گلزنی مارتون اپل در چند فصل اخیر جالب به نظر نمی رسد و او در سال ۲۰۲۰ تاکنون در ۲۰ بازی که به میدان رفته تنها موفق به زدن دو گل شده است. تیم فعلی مارتون اپل بوداپست هانوفد نام دارد که بهترین عملکرد این بازیکن حد فاصل سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ نیز به حضورش در این تیم مربوط می شود به طوری که در ۴۱ بازی، ۱۹ گل برای این تیم به ثمر رساند.

ارزش مارتون اپل در سایت ترانسفرمارکت، ۴۴۰ هزار دلار درج شده و با توجه به اینکه قرارداد او در تابستان ۲۰۲۲ به پایان می رسد، باشگاه فعلی او به میل نیست تا از طریق فروش او، مبلغی را به عنوان درآمدزایی به دست بیاورد.

 

به نظر شما با توجه به تراکن در خظ حمله پرسپولیس، آیا کادر فنی این تیم باید بر روی خرید یک مهاجم دیگر تمرکز کند یا بر روی جذب یک پلی میکر حرفه ای حساب باز کند؟

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • زهرا 11 آبان 1400 / 8:32 بعد از ظهر

    خدایا خودت مراقب پرسپولیس عزیز و قهرمان ما باش آمین

    • حسین 12 آبان 1400 / 7:02 قبل از ظهر

      بعد بابا مسعود دست به دامان خدا شوید💙💙💙💙

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید