کد خبر:6311
پ

بیوگرافی بابک مرادی هافبک جدید استقلال

بابک مرادی بازیکن سابق ماشین سازی عصر دیروز رسماً به استقلال پیوست؛ به همین مناسبت بیوگرافی بابک مرادی هافبک جدید استقلال را بررسی کرده ایم.   بیوگرافی بابک مرادی هافبک جدید استقلال بابک مرادی هافبک خوش نقش ۲۷ ساله ماشین سازی تبریز با قد ۱۷۷ سانتی متری در پست وینگر چپ بازی می کند؛ او […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بابک مرادی بازیکن سابق ماشین سازی عصر دیروز رسماً به استقلال پیوست؛ به همین مناسبت بیوگرافی بابک مرادی هافبک جدید استقلال را بررسی کرده ایم.

 

بیوگرافی بابک مرادی هافبک جدید استقلال

بیوگرافی بابک مرادی هافبک جدید استقلال

بابک مرادی هافبک خوش نقش ۲۷ ساله ماشین سازی تبریز با قد ۱۷۷ سانتی متری در پست وینگر چپ بازی می کند؛ او سابقه بازی در ماشین سازی تبریز را در کارنامه دارد و روز گذشته برای انجام مذاکرات در باشگاه استقلال حاضر شد و طرفین به توافقاتی رسیدند اما ساعاتی بعد اعلام شد او قادر به همراهی استقلال در فصل ۹۹/۱۴۰۰ نخواهد بود چرا که نمی تواند از ماشین سازی جدا شود اماعصر روز گذشته سرانجام توافق حاصل شد این بازیکن با قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست.

بابک مرادی با خصوصیات بازی شبیه به داریوش شجاعیان از سرعت و قابلیت حمل توپ بالایی برخوردار است و به جهت تکنیک خوبی که دارد می تواند در میانه میدان استقلال مهره قابل اتکایی باشد.

امین شجاعیان برادر داریوش شجاعیان با انتشار استوری در اینستاگرام، حضور او در استقلال را به وی تبریک گفت.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 19 شهریور 1399 / 9:46 قبل از ظهر

    پناه بر آفریدگار! کاش یه روز بتاکاپ خبر بزنه که وزیر در زباله دانی تاریخ! یا رسوایی سعادتمند روی میز دادگاه!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید