کد خبر:38746
پ

بیوگرافی، آمار و سوابق، هایلایت بازی یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس

هاجم مدنظر پرسپولیس یورگن لوکادیا با قراردادی یک ساله به این تیم پیوست. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی، آمار و سوابق، هایلایت بازی یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس جلب می نمائیم.   برنامه بازی های پرسپولیس ۱۴۰۱   بیوگرافی، آمار و سوابق، هایلایت بازی یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس یورگن لئوناردو لوکادیا که […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

هاجم مدنظر پرسپولیس یورگن لوکادیا با قراردادی یک ساله به این تیم پیوست. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی، آمار و سوابق، هایلایت بازی یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس جلب می نمائیم.

 

برنامه بازی های پرسپولیس ۱۴۰۱

 

بیوگرافی، آمار و سوابق، هایلایت بازی یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس

بیوگرافی، آمار و سوابق، هایلایت بازی یورگن لئوناردو لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس

یورگن لئوناردو لوکادیا که به یورگن لوکادیا مشهور است مهاجم ۲۸ ساله‌ی اهل هلند بازیکنی است که توافق اولیه را با باشگاه پرسپولیس انجام داده و برای تقویت خط حمله پرسپولیس به زودی به تهران سفر می کند. فوروارد ۱۹۱ سانتی‌متری فصل گذشته بوخوم که عمده دوران فوتبالش را در پی‌اس‌وی آیندهوون پشت سر گذاشته امید اول گلزنی تیم یحیی گل محمدی محسوب می شود.

آمار و سوابق گلزنی لوکادیا در تیم های قبلی

آخرین تیم لوکادیا بوخوم در فصل ۲۰۲۱/۲۰۲۲ بوندس لیگا بوده که در ۱۰ بازی که برای این تیم به میدان رفت ۲ گل به ثمر رساند و یک پاس گل برای هم تیمی هایش صادر کرد. او در حد فاصل سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ در تیمهای سینیسناتی در لیگ MLS آمریکا و هوفنهایم حضور داشته که در ۲۷ بازی که برای تیمهایش به میدان رفته تنها ۳  گل به ثمر رسانده بود. پیشتر نیز او به همراه علیرضا جهانبخش در تیم برایتون حضور داشت که در ۴۶ بازی تنها ۶ گل به ثمر رسانده بود.

اما دوران طلایی او به حضور طولانی مدتش در آیندهوون باز می گردد که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ در ۱۷۶ بازی برای این تیم به میدان رفت و در مجموع ۶۲ گل به ثمر رساند.

در مجموع روند فوتبالی این بازیکن از زمان درخشش در آیندهوون نزولی بوده و هر فصل ضعیف تر از فصل قبل عمل کرده و شاید یکی از دلایل کاهش شدید قیمت او در مارکت نیز همین مسئله بوده باشد اما در مجموع او مهاجم با کیفیتی بوده و این هنر مربی است که این بازیکن را مجدداً احیا کند. مثل کاری که استراماچونی با شیخ دیاباته انجام داد.

ارزش فعلی این بازیکن در سایت ترانسفرمارکت ۲ میلیون دلار درج شده است اما گفته می شود، او حاضر شده با مبلغی حدود ۱ میلیون دلار + آپشنهایی به پرسپولیس بپیوندد. حضور لوکادیا در جمع بازیکنان پرسپولیس این تیم را به کهکشانی ترین تیم حال حاضر لیگ برتر تبدیل خواهد کرد.

 

فیلم گلهای لوکادیا در لیگ برتر انگلیس و بوندس لیگا

 

اخبار پرسپولیس

 

هایلایت گل ها و بازی های یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس

دیدگاه کاربران 28 دیدگاه
 • ناشناس 13 مرداد 1401 / 4:49 بعد از ظهر

  نه ، موافق نیستم
  رئال مادرید

 • ااتهع 13 مرداد 1401 / 1:51 بعد از ظهر

  خوب

  • کا مران بهمنی 15 مرداد 1401 / 4:21 بعد از ظهر

   با سلام واحترام از شما یک تقاطغ دارم اگر به مردم گوشی بده اساب خورد می کنندتو کارده انجام بده اقا یورگن لئوناردو لوکادیا به پرسپولیس کمک کن

 • علی اصغر 13 مرداد 1401 / 1:43 بعد از ظهر

  عالیه

 • نوروز 13 مرداد 1401 / 1:38 بعد از ظهر

  از خداشم باشه بیاد پرسپولیس
  نوروز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید