کد خبر:14779
پ

بیانیه خطرناک باشگاه استقلال علیه فرشید اسماعیلی

پس از اتفاقات رخ داده در تمرین دیروز استقلال بین فرشید اسماعیلی و احمد مددی، باشگاه استقلال بیانیه ای برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.   بیانیه خطرناک باشگاه استقلال علیه فرشید اسماعیلی باشگاه استقلال تمایلی به افشای این ماجرای درون تیمی نداشت، ولی رسانه‌ای شدن آن اتفاق و در ادامه انتشار یک پست از […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

پس از اتفاقات رخ داده در تمرین دیروز استقلال بین فرشید اسماعیلی و احمد مددی، باشگاه استقلال بیانیه ای برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

 

بیانیه خطرناک باشگاه استقلال علیه فرشید اسماعیلی

بیانیه خطرناک باشگاه استقلال علیه فرشید اسماعیلی

باشگاه استقلال تمایلی به افشای این ماجرای درون تیمی نداشت، ولی رسانه‌ای شدن آن اتفاق و در ادامه انتشار یک پست از سوی اسماعیلی، باشگاه استقلال را مجبور به اعلام چند نکته جهت روشن شدن ذهن هواداران گرامی کرد.

این نکات به شرح زیر هستند:

۱- در دوره مدیریتی سابق باشگاه استقلال قراردادی با فرشید اسماعیلی منعقد شده است. حدود کمتر از نیمی از این مبلغ به علاوه باقی مانده مطالبات این بازیکن توسط آقای نامداری در همان لحظه به صورت چک به اسماعیلی داده شده که این چک نقد هم شده است.

۲- فرشید اسماعیلی مدعی است مبلغ فوق را آقای نامداری به صورت هدیه به شخص او پرداخت کرده است، ولی آقای نامداری بر این حقیقت صحه گذاشته‌اند که این مبلغ به عنوان بخشی از قرارداد اسماعیلی به او پرداخت شده و این مبلغ درچارچوب قرارداد اسماعیلی بوده است.

۳- مبلغ پرداختی از سوی آقای نامداری پیش از شروع فصل به بازیکنان استقلال در قالب قرض الحسنه به باشگاه بوده و باشگاه استقلال باید این مبالغ را به ایشان بازگرداند. به همین دلیل ادعای دریافت هدیه از سوی آقای نامداری از طرف اسماعیلی، ادعایی مردود شمرده می‌شود چراکه این مبلغ باید به آقای نامداری پس داده شود و در صورتی که این پول برگردانده شود ولی جزئی از قرارداد اسماعیلی محسوب نشود، این بازیکن حدود ۵۰ درصد بیشتر از رقم مندرج در قراردادش را دریافت کرده است!

۴- بدیهی است که نام بزرگ استقلال از هر نامی بزرگتر و خدمت کردن در قالب مدیریتی، فنی و بازیکنی در این باشگاه میلیاردها تومان ارزش دارد. حال قضاوت این جمله یک بازیکن خطاب به کادرفنی استقلال وقتی که می‌گوید “روی من برای بازی بعدی حساب نکنید”، را به هواداران استقلال می‌سپاریم.

۵- فرشید اسماعیلی به زودی با حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال در خصوص رفتارش پاسخگو خواهد بود و مسئولان باشگاه استقلال منافع هواداران و تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه را به طور قطع در این ماجرا در نظر خواهند گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید