کد خبر:35173
پ

بیانیه تند باشگاه پرسپولیس علیه علیرضا بیرانوند

باشگاه پرسپولیس بیانیه تندی علیه دروازه‌بان پیشین خود منتشر کرد. بیانیه تند باشگاه پرسپولیس علیه علیرضا بیرانوند باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای درباره بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه با شکایت علیرضا بیرانوند منتشر کرد که در زیر آمده است: «پرسپولیس این روزها شرایط عجیب و غریبی دارد. گویی رقابتی در گرفته است که هر کس هر […]

باشگاه پرسپولیس بیانیه تندی علیه دروازه‌بان پیشین خود منتشر کرد.

بیانیه تند باشگاه پرسپولیس علیه علیرضا بیرانوند

باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای درباره بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه با شکایت علیرضا بیرانوند منتشر کرد که در زیر آمده است:

«پرسپولیس این روزها شرایط عجیب و غریبی دارد. گویی رقابتی در گرفته است که هر کس هر گونه می‌تواند، پای خود را روی گُرده پرسپولیس می‌گذارد و فشار می‌دهد. به گونه‌ای که نتواند از جای برخیزد؛ هرچند پرسپولیس از این نامرادی‌ها بسیار دیده و هر بار برخواسته است.

این روزها کسی نیست که نداند پرسپولیس یکی از سخت‌ترین دوران‌های خود را سپری می‌کند و طبعاً انتظار نداشتیم کسی مانند علیرضا بیرانوند که همین حالا حضورش در اروپا و قبل از آن، حداقل بخشی از توفیق و اوج خود در تیم ملی و جام جهانی گذشته را مدیون پرسپولیس است، چنین رفتار و رویه‌ای را در پیش بگیرد. او حق دارد مطالبه خود را پیگیری کند، ولی ما در این باره سخن نمی‌گوییم. او همین حالا همین درآمد دلاری و یورویی را از صدقه پرسپولیسی دارد که در چنین بزنگاهی قرار گرفت و بیرانوند تا پای تهدید دبیرکل فدراسیون فوتبال به طرح شکایت در کنفدراسیون پیش رفت تا جلوی صدور کارت بازی دروازه‌بان جدید پرسپولیس گرفته شود.

در روزهای گذشته تلاش کردیم وی را متقاعد و راضی کنیم که مهلت بدهد، ولی حاضر به این امر نشد؛ در حالی که خوب می‌دانست مدیرعامل جدید پرسپولیس در میانه انبوهی از مشکلات تازه وارد این عرصه شده است و اندکی زمان لازم است تا مشکلات رفع و رجوع شود.

به یاد علیرضا بیرانوند می‌آوریم که به لطف حضور در پرسپولیس، بدان حد اوج گرفت که در جام جهانی بدرخشد و در بازگشت، به جای آنکه قدردان پرسپولیس باشد، برای این تیم شاخه و شانه کشید. با وجود قراردادی که داشت، از انجام تعهدات سر باز زد تا باشگاه را وادار به عقد قراردادی جدید کند که هم رقم آن افزون بود و هم در آن بند جدایی قرار داد تا پس از آن به طور مرتب باشگاه را تحت فشار قرار دهد و با همین پشتوانه، باشگاه را در مقاطعی دیگر وادار به پذیرش شرایط خود نمود. اینها واقعیت‌هایی هستند که در زمان خود به گونه دیگری وانمود شدند و حقیقت از هواداران پنهان شد.

مطالبه علیرضا بیرانوند در مقابله انبوه بدهی‌ها و مشکلات مالی پرسپولیس، رقمی به حساب نمی‌آید. این پول را پرداخت خواهیم کرد، ولی چرخ روزگار خواهد چرخید و کسی چه می‌داند که روزگار آبستن چه حوادثی است، ولی بیرانوند خود خوب می‌داند که هر بار زورش رسیده است، پرسپولیس و هوادارانش را چگونه تحت فشار قرار داده است».

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید