کد خبر:16829
پ

بیانیه تند باشگاه استقلال علیه افشین پیروانی و باشگاه پرسپولیس

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای به صحبت‌های افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که VAR را برای بازی دربی درخواست کرده بود واکنش نشان داد. در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: استقلال، تیمی که به گواه شواهد و آمار، قربانی بی‌چون و چرای اشتباهات داوری بوده حالا در فاصله چند روز مانده به دربی حساس پایتخت مورد […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای به صحبت‌های افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که VAR را برای بازی دربی درخواست کرده بود واکنش نشان داد.

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است:

استقلال، تیمی که به گواه شواهد و آمار، قربانی بی‌چون و چرای اشتباهات داوری بوده حالا در فاصله چند روز مانده به دربی حساس پایتخت مورد کم لطفی و بی مهری کسانی قرار گرفته که خودشان در ادوار مختلف لیگ از اشتباهات داوری بهره فراوان برده‌اند!

در چنین شرایطی عجیب به نظر می‌رسد که برخی در فاصله چند روز مانده به بازی با استقلال از ضرورت وجود VAR سخن می‌گویند و گویی باقی تیم‌ها از جمله استقلال مخالف استفاده از VAR هستند در حالی که تنها بودجه سنگین مجهز شدن استادیوم‌های ایران به این سیستم سبب شده تاکنون اجرای آن در ایران عملی نشود و در این بین تقصیری متوجه استقلال نیست. لذا طرح چنین موضوعی به جز فرافکنی و بازی دادن افکار عمومی و تحت فشار قرار دادن داوران زحمتکش فوتبال ایران هیچ هدف دیگری دنبال نمی‌کند!

ضمنا دوستانی که در آستانه بازی با استقلال ژست مظلومیت به خود گرفته‌اند، بدانند استقلال هیچ هراسی از ورود VAR به فوتبال ایران ندارد و با اشتیاق فراوان از اجرای حداکثری عدالت در لیگ برتر استقبال می‌کند و شیفته برگزاری لیگی است که در آن اشتباهات داوری به حداقل برسد.

دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
  • ناشناس 8 ژانویه 2021 / 9:15 ب.ظ

    معلومه کی زیره نکنه جدولوبرعکسرمیبینی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید