کد خبر:40129
پ

بیانیه تند باشگاه استقلال علیه اشتباهات فلج کننده داور بازی مقابل فولاد

باشگاه استقلال به قضاوت صورت گرفته در دیدار تیم فوتبال این باشگاه و فولاد خوزستان اعتراض و تاکید کرد که این داوری خجالت آور است. در اطلاعیه کوتاهی که باشگاه استقلال در رسانه خود منتشر کرده آمده است: «داوری دیدار استقلال – فولاد خجالت آور، ناامیدکننده و شوکه کننده بود. ما در مقابل کمیته داورانی […]

باشگاه استقلال به قضاوت صورت گرفته در دیدار تیم فوتبال این باشگاه و فولاد خوزستان اعتراض و تاکید کرد که این داوری خجالت آور است.
در اطلاعیه کوتاهی که باشگاه استقلال در رسانه خود منتشر کرده آمده است: «داوری دیدار استقلال – فولاد خجالت آور، ناامیدکننده و شوکه کننده بود. ما در مقابل کمیته داورانی قرار داریم که با خونسردی کامل از اشتباهات پیاپی می‌گذرد و بدون تلاشی برای اصلاح این روند یأس آور، داورانش به مهم‌ترین رقیب استقلال تبدیل شده‌اند.

فدراسیون فوتبال باید به این چرخه اشتباهات مکرر پایان دهد و تدبیری برای وضعیت اسفبار داوری داشته باشد.

استقلال نباید قربانی داورانی شود که گل سالم را مردود می‌کنند و چشم بر چند پنالتی پیاپی می‌بندند. با جدیت فراوان و با استفاده از تمام راه‌های قانونی، از حق استقلال دفاع خواهیم کرد.»

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 8 اکتبر 2022 / 2:36 ب.ظ

    بیانیه فایده نداره همه بازیها همینه حتی بازیهایی که بردیم ، یه فیلم از حق خوریهای نمیگم 10 سال اخیر ، همین 7 8 هفته تهیه کنن بفرستن برا فیفا توضیح بدن که شائبه داره نتایج بنفع یه تیم ( لنگ ) ، بیان تخته کنن در این فسادخونه رو ، اینکارو بکنن و اعلام کنن ببینید از هفته بعد چطور داوری میکنن ، اینهمه بازیکن مربی زحمت میکشن باشگاه هزینه میکنه یه حرومزاده ی گماشته ی کمیته داوران بیاد باسوت نزاره یه تیم نتیجه بگیره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید