کد خبر:19312
پ

به مناسبت تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو | کلیپ تولد رونالدو

امروز ۵ فوریه ۲۰۲۱ تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو اسطوره فوتبال پرتغال و جهان است؛ رونالدو که در مدت فعالیتش در فوتبال حرفه ای به افتخارات فردی و تیمی بسیاری رسیده، در سال ۲۰۲۱ از نظر گلزنی، یک سال رویایی را سپری می کند و با تداوم این روند و قهرمانی یوونتوس در لیگ قهرمانان […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

امروز ۵ فوریه ۲۰۲۱ تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو اسطوره فوتبال پرتغال و جهان است؛ رونالدو که در مدت فعالیتش در فوتبال حرفه ای به افتخارات فردی و تیمی بسیاری رسیده، در سال ۲۰۲۱ از نظر گلزنی، یک سال رویایی را سپری می کند و با تداوم این روند و قهرمانی یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا،  کسب توپ طلای ۲۰۲۱ برای او دور از دسترس نخواهد بود. در ادامه توجه شما را به تیزر تولد ۳۶ سالگی و همچنین جشن های تولد رونالدو در سالهای قبل جلب می نمائیم.

 

عکس و فیلم های جدید رونالدو و زنش

 

نکته جالب در خصوص تولد رونالدو اینکه زادروز تولد او با نیمار جونیور برزیلی همزمان است و امروز روز تولد نیمار نیز به حساب می آید.

چند روز پیش نیز تولد ۲۷ سالگی همسر رونالدو جورجینا رودریگز بود که به واسطه برگزاری جشن تولد جنجالی برای جورجینا در کوه های آلپ پلیس ایتالیا او را تحت تعقیب قرار داده است.

به مناسبت تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید