کد خبر:14328
پ

بهانه گیری های سرمربی استقلال شروع شد | آیا آن روز که همه چیز را گل و بلبل دانستید، فراموش کردید؟

محمود فکری در حالی در جدیدترین مصاحبه خود از شیطنت برخی صحبت کرده و عدم کسب نتیجه و کیفیت فنی پائین تیم استقلال را به آماده سازی نامناسب این تیم ربط می دهد که به نظر می رسد فراموش کرده در روزهایی که هواداران این تیم به جای کادر فنی فریاد نامناسب بودن زمین تمرین […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

محمود فکری در حالی در جدیدترین مصاحبه خود از شیطنت برخی صحبت کرده و عدم کسب نتیجه و کیفیت فنی پائین تیم استقلال را به آماده سازی نامناسب این تیم ربط می دهد که به نظر می رسد فراموش کرده در روزهایی که هواداران این تیم به جای کادر فنی فریاد نامناسب بودن زمین تمرین را سر دادند، او و پرویز مظلومی همین هواداران را خس و خاشاک و اوباش خواندند و از همه شرایط موجود در استقلال ابراز رضایت کردند. فکری در همان روز برای خوش خدمتی به وزارت ورزش بابت انتخاب او به عنوان سرمربی استقلال به جای انتقاد از شرایط به تمجید از شرایط پرداخت و در همان روز، تمامی راههای بهانه جویی برای عدم کسب نتیجه با استقلال را به روی خود بست. آیا وقتی کادر فنی این تیم در انتخاب ترکیب مناسب برای یک بازی عاجز است، عدم نتیجه گیری استقلال که با کیفیت پائین بازی این تیم نیز همراه شده تقصیر شیطنت هاست؟  آیا شما نمی دانید عدم تمرین در زمین مناسب و تغییر پیاپی محل تمرین باعث افزایش مصدومیت بازیکنان می شود و همچنان به این موضوع اعتراضی ندارید؟  در ادامه توجه شما را به مصاحبه محمود فکری پیش از بازی با صنعت نفت جلب می نمائیم.

 

بهانه گیری های فکری شروع شد | آیا آن روز که همه چیز را گل و بلبل دانستید، فراموش کردید؟

 

حمود فکری در مورد شرایط مصدومان استقلال گفت:

در حال آماده‌سازی هستیم. همانطور که می‌دانید برای این بازی هم تعدادی مصدوم داریم و نمی‌توانیم تیم کاملی را به این بازی ببریم اما همه سعی و تلاش من و مجموعه بازیکنان و اعضای کادر فنی خوشحال کردن دل هواداران استقلال است و می‌خواهیم ۳ امتیاز این بازی را هم به دست آوریم.

فکری در ادامه افزود:

متأسفانه برخی جریان‌ها در حال شیطنت هستند و قصد تخریب دارند. حتی برخی از آنها خودی هستند و تلاش می‌کنند تیم ما را به هم بریزند. الان این ماجرا را راه انداخته‌اند تا شاید استقلال متوقف شود. می‌گویند بد بازی می‌کنید تا تیم ما از لحاظ روانی دچار مشکل شود. اینها در حالی چنین انتقادی را مطرح می‌کنند که استقلال کمتر از یک ماه زمان برای آماده‌سازی خود داشت. آنهایی که با این حربه به سمت ما حمله می‌کنند آیا وضعیت ما را در فصل آماده‌سازی دیده‌اند؟ از طرفی باید بگویم که استقلال از ابتدای لیگ تا کنون همواره به دلایلی بازیکنانش را در اختیار نداشته است.

سرمربی استقلال گفت:

من نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما شما نگاه کنید تیم ما در هفته اول از وجود بازیکنان جدیدش محروم بود. بعد با چند مصدومیت مواجه شدیم که هنوز هم این ماجرا ادامه دارد. شما چطور می‌توانید از تیمی که هیچ‌گاه تمام بازیکنانش را در اختیار نداشته و در کمترین زمان ممکن آماده فصل شده، انتظار بازی آنچنانی داشته باشید؟ آیا این منصفانه است؟

فکری در ادامه افزود:

ما باید روز به روز بهتر شویم. باید بیشتر تمرین کنیم. باید تمرکزمان را افزایش دهیم و اسیر این انتقادهای مغرضانه نشویم. بحث بد بازی کردن استقلال را راه انداخته‌اند تا روحیه را از تیم ما بگیرند.

سرمربی استقلال در مورد از دست رفتن زمان برای بدنسازی تیم گفت:

بهترین زمان برای آماده‌سازی یک تیم حداقل شش هفته است که ما بهترین زمان آن را نداشتیم و از این موقعیت محروم بودیم. باید بگویم که ما نتوانستیم آن فشاری که مد نظرمان است روی بدن بازیکنان بیاوریم. ما قصد داشتیم دو تا سه هفته بدن بازیکنان را تحت فشار تمرینات سخت بدنسازی قرار دهیم اما همزمان مجبور بودیم برنامه‌های تاکتیکی را هم انجام بدهیم چون لیگ در حال شروع شدن بود و تیم ما زمان کافی برای انجام تمرینات متفاوت بدنسازی را در اختیار نداشت.

فکری در پایان گفت:

ما در چنین شرایطی وارد لیگ شدیم و باید برخی که از ما انتقاد می‌کنند همه این مسائل را در نظر بگیرند. همانطور که گفتم ما مصدومانی هم داشتیم که این باعث شده هیچ‌وقت تیم کاملی در اختیار نداشته باشیم.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • مهریار 16 آذر 1399 / 5:30 بعد از ظهر

    آقای فکری در برابر سه پنالتی سوخته استقلال سکوت کرد ور برابر شرایط تمرینی نابهنجار تیمش سکوت کرد در برابر کار شکنی هاو ناکارآمدی هیات مدیره ای که تعمدا زمین تمرین برای استقلال فراهم نمی کنه سکوت کرد ، چرا ؟؟؟ به دلیل اینکه با این دانش ناچیز فوتبالی خواب هم نمیدید که حتی کمک مربی این تیم بسه چه برسه به سرمربی و طبیعتا باید برای بقا در پستی که فکرش را هم نمی کرد سکوت کنه ، ایشون هرچه زودتر باید استعفا بده و بره که حتی تیم اگر سرمربی نداشته باشه بهتر ازاینه که ایشون و آقای مظلومی و مرفاوی بالا سر تیم باشن

  • غفور دهنگی 16 آذر 1399 / 5:03 بعد از ظهر

    سلام خدمت محمودخان فکری.کادر فنی تیم متاسفانه بازی خوانی حریفان را نمی دانند.و حواسشان اصلا به بازیها نیست.محمودخان با وجود نیمکت شلوغش اما خیلی تنهاست.کاش بجای اینهمه نیرو یکی رو کنار خود داشت ک در حین بازی حریف رو آنالیز می کرد تعویضها در چند بازی گذشته نشان از سردرگمی کادر فنی تیم داشته.به امید موفقیت در بازیهای پیش رو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید