کد خبر:22033
پ

بمب نقل و انتقالات از تبریز آمد | اشکان دژاگه امشب استقلالی می شود

اشکان دژاگه بازیکن تراکتور با فسخ توافقی از تراکتور جدا شد و طبق برخی اخبار او امشب با استقلال به تواق خواهد رسید و استقلالی می شود.   بمب نقل و انتقالات از تبریز آمد | اشکان دژاگه امشب استقلالی می شود اشکان دژاگه، هافبک باتجربه تیم تراکتور تبریز که از تابستان شایعات پیرامون جدایی […]

اشکان دژاگه بازیکن تراکتور با فسخ توافقی از تراکتور جدا شد و طبق برخی اخبار او امشب با استقلال به تواق خواهد رسید و استقلالی می شود.

 

بمب نقل و انتقالات از تبریز آمد | اشکان دژاگه امشب استقلالی می شود

بمب نقل و انتقالات از تبریز آمد | اشکان دژاگه امشب استقلالی می شود

اشکان دژاگه، هافبک باتجربه تیم تراکتور تبریز که از تابستان شایعات پیرامون جدایی او شنیده می‌شد به تازگی قراردادش با سرخپوشان تبریزی را فسخ کرده و از جمع شاگردان رسول خطیبی جدا شده است.

استقلال با نظر فرهاد مجیدی برای جذب این بازیکن ارزشمند پا پیش گذاشته و مذاکرات طرفین از امروز آغاز شده است. طبق شنیده‌ها در صورت توافق نهایی طرفین دژاگه امشب به عنوان خرید جدید آبی‌ها معرفی می‌شود تا به بمب نقل و انتقالاتی این پنجره لقب بگیرد.

استقلال با جذب احتمالی اشکان دژاگه می تواند برنده نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران شود.

استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات با بازیکنان زیادی مذاکره کرده اند که یکی از آنها اشکان دژاگه است، بازیکنی که با توجه به وضعیت مالی باشگاه تراکتور به هیچ عنوان از شرایط خود راضی نیست و ممکن است او هم مثل احسان حاج صفی جدا شود.

در این بین شنیدیم با توجه به رابطه نزدیکی که فرهاد مجیدی با زنوزی، مالک تراکتور دارد، استقلالی ها امیدوارند در ازای مبلغی بتوانند اشکان دژاگه را جذب کنند.

استقلالی ها مدت هاست به دنبال جذب یک بازیکن بازیساز هستند و بدون تردید جذب دژاگه می تواند این مشکل آبی ها را به طور کامل حل کند.

استقلال در صورت جذب دژاگه می تواند برنده فصل نقل و انتقالات شود چرا که دژاگه یکی از با کیفیت ترین بازیکنان سال های اخیر فوتبال ایران محسوب می شود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 14 مارس 2021 / 11:08 ب.ظ

    زرشک گوزیدن نیست چه برسه بمب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید