کد خبر:12956
پ

بغض ستاره استراماچونی ترکید: می خواهند من را از استقلال فراری دهند

سجاد آقایی که به ذخیره طلایی یا ستاره استراماچونی مشهور شده بود پس از مصدومیتش و رفتن مربی ایتالیایی در نیم فصل از استقلال جدا شد و به طور قرضی به ذوب آهن پیوست ولی در ابتدای لیگ بیستم بار دیگر به استقلال بازگشت. اما او از رفتار مسئولین تیم دلخور است و می گوید […]

سجاد آقایی که به ذخیره طلایی یا ستاره استراماچونی مشهور شده بود پس از مصدومیتش و رفتن مربی ایتالیایی در نیم فصل از استقلال جدا شد و به طور قرضی به ذوب آهن پیوست ولی در ابتدای لیگ بیستم بار دیگر به استقلال بازگشت. اما او از رفتار مسئولین تیم دلخور است و می گوید در باشگاه استقلال طوری با او رفتار می شود که از این تیم جدا شود.

بغض ستاره استراماچونی ترکید: می خواهند من را از تیم فراری دهند

سجاد آقایی در مورد مشکلاتی که در استقلال برایش به وجود آمده و برای جدایی از این باشگاه درخواست داده به طرفداری گفت:

حقیقت همین است که من به شما می گویم. چند سال پیش قراردادی با استقلال امضا کردم و در آن زمان مبلغی را به عنوان یک بازیکن جوان به من دادند. بعد از اینکه برگشتم سعادتمند به من قول داد که قراردادم را درست می کند ولی ایشان رفتند.
آقایی ادامه داد:

بعد از آمدن مددی، من پیش ایشان رفتم اما به من گفتند فعلا کار دارم و در روزهای آینده به مشکلم رسیدگی می کنند. چند روز پیش به باشگاه استقلال رفتم و ایشان گفتند برای افزایش قرارداد باید از محمود فکری نامه بیاورم. سر تمرین رفتم و از پرویز مظلومی نامه گرفتم اما مددی به من گفت که باید نامه محمود خان باشد، دوباره نامه محمودخان را آوردم و به من گفت که در مورد افزایش قراردادم فکر می کنند و خبر می دهند.
آقایی در مورد تصمیمش برای جدایی از استقلال می گوید:

دارند کاری می کنند که من بروم. خواسته زیادی ندارم. ببخشید یک سوال دارم، مگر از بقیه بازیکنانی که قراردادشان درست شد نامه گرفتند که از من بگیرند؟ آن ها کاری می کنند که من در این تیم نمانم.
آقایی افزود:

قراردادم طوری است که خرج منزل، خورد و خوراکم و حتی کرایه تاکسی ام در نمی یاید. چطور به تمرین بروم؟ همه این ها باعث شده سر تمرین نروم و راهی به جز جدایی از استقلال ندارم. نمی توانم هم در زمین تلاش کنم و هم مسائل مربوط به زندگی ام را حل کنم. الان 2 روز مانده فصل نقل و انتقالات تمام شود و خودم نمی دانم باید چکار کنم.
مهاجم استقلال در مورد جلسه امروزش در استقلال هم گفت:

امروز به باشگاه رفتم که احمد مددی نبود. با مدیران استقلال صحبت کردم و بعد برای صرف ناهار باشگاه را ترک کردم. وقتی برگشتم من را از نگهبانی راه ندادند، این کار آقایان یک بی احترامی بزرگ به بازیکن استقلال است و بسیار از این مساله ناراحتم.

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • امید 16 نوامبر 2020 / 8:02 ق.ظ

    خیلی جالبه مرتضی تبریزی رو نگه میدارند اما گلزنی مثل اقایی باید از تیم بره… خاک بر سر مدیریت لنگی استقلال…

  • مهدی 15 نوامبر 2020 / 10:33 ب.ظ

    وای که چقدر بیشعورن این مدیران پفکی و سرمربی احمق که جوانانی مثل آقایی طاهرخانی رو فراری میدن واقعا خاک برسرتون کنعانی رفت ببین چی شد ستون تیم ملی خجالت بکشید مدتی و فکری نفهم

  • کاظم 15 نوامبر 2020 / 10:28 ب.ظ

    خاک بر سر مدیر عامل و سر مربی که جوانان مثل آقایی طاهرخانی رو فراری میده نمیخواد بر پدر و مادرتان لعنت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید