کد خبر:28640
پ

برندگان چالش جمعه های طلایی اپلیکیشن بتاکاپ

طبق وعده اولین هفته از چالش جمعه های طلایی یا جمعه های شگفت انگیز اپلیکیشن بتاکاپ امروز ۱۸ تیر در حال برگزاری است و تا ساعت ۱۲ شب ادامه دارد. همانطور که پیشتر اعلام کرده بودیم در روز جمعه، ورودی شرکت در چالش طلایی از ۸۰ سکه به ۱۰۰۰ سکه افزایش پیدا می کند و […]

پیش بینی نتایج المپیک 2020 در بتاکاپ

طبق وعده اولین هفته از چالش جمعه های طلایی یا جمعه های شگفت انگیز اپلیکیشن بتاکاپ امروز ۱۸ تیر در حال برگزاری است و تا ساعت ۱۲ شب ادامه دارد.

همانطور که پیشتر اعلام کرده بودیم در روز جمعه، ورودی شرکت در چالش طلایی از ۸۰ سکه به ۱۰۰۰ سکه افزایش پیدا می کند و جوایزش نیز از ۱۶۰ سکه به ۲۰ هزار سکه و ۱۰ هزار امتیاز افزایش می یابند که بین برندگان تقسیم می شود.

اگر قصد شرکت در چالش طلایی و افزایش امتیازات خود را دارید، شما می توانید در طول هفته سکه های خود را به ۱۰۰۰ سکه برسانید و یا از بخش فروشگاه قسمت مترقه اقدام به خرید بلیت چالش طلایی کرده و با مستقیماً اقدام به خرید ۱۰۰۰ سکه نمائید.

به یاد داشته باشید طبق مقررات هر فرد با هر شماره در هر روز تنها یکبار می تواند در چالش طلایی شرکت کند.

 

در حال حاضر هر یک از برندگان زیر ۲۰۰۰ سکه و ۱۰۰۰ امتیاز دریافت می کنند مگر اینکه تعداد برندگان تا ساعت مجاز اعلام شده بیشتر شود.برندگان می توانند سکه های خود را با توجه به مقررات اعلامی تبدیل به پول نقد نمایند و یا با آن چرخونه شانس را برای بردن جایزه مورد نظرشان بچرخانند.

 

این فرصت طلایی را برای بهبود جایگاه خود در جدول رده بندی ماهانه از دست ندهید. شما می توانید برای آشنایی با سوالات چالش طلایی جمعه ها اقدام به خرید جزوه سوالات چالش شگفت انگیز جمعه ها از بخش فروشگاه قسمت متفرقه نمائید چرا که برخی از سوالات چالش جمعه ها از آن جزوه طرح خواهد شد.

 

برندگان چالش جمعه های طلایی اپلیکیشن بتاکاپ

 

لیست برندگان این هفته (۱۸ تیر ۱۴۰۰ ) چالش طلایی تا این لحظه

 

 

این لیست با اضافه شدن برندگان جدید آپدیت می شود و اسامی برندگان نهایی در همین بخش اعلام می شود.

دقت داشته باشید تقسیم سکه ها و امتیارات بین برندگان بعد از نهایی شدن تعداد برندگان انجام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید