کد خبر:37399
پ

بررسی کارنامه و رزومه ژوزه مورایس گزینه مربیگری استقلال

از گوشه و کنار شنیده می شود نام بزرگی که در جلسه امروز مسئولین استقلال مطرح شده، ژوزه مورایس بوده است. در ادامه به بررسی کارنامه و رزومه ژوزه مورایس گزینه مربیگری استقلال می پردازیم. بررسی کارنامه و رزومه ژوزه مورایس گزینه مربیگری استقلال ژوزه مورایس ۵۶ ساله اهل پرتغال است که قهرمانی های زیادی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

از گوشه و کنار شنیده می شود نام بزرگی که در جلسه امروز مسئولین استقلال مطرح شده، ژوزه مورایس بوده است. در ادامه به بررسی کارنامه و رزومه ژوزه مورایس گزینه مربیگری استقلال می پردازیم.

بررسی کارنامه و رزومه ژوزه مورایس گزینه مربیگری استقلال

بررسی کارنامه و رزومه ژوزه مورایس گزینه مربیگری استقلال
عکس مورایس و مورینیو

ژوزه مورایس ۵۶ ساله اهل پرتغال است که قهرمانی های زیادی در فوتبال اروپا و آسیا در کارنامه مربیگری اش دیده می شود. او در سال ۲۰۱۰ در اینتر میلان و در سال ۲۰۱۳ در رئال مادرید و در سال ۲۰۱۵ در چلسی دستیار ژوزه موربینو بود که در هر سه مقطع توانست با جام این تیمها را ترک کند. از مهمترین باشگاه های آسیایی که او در آنها مربیگری کرده می توان به چونبوک موتورز کره جنوی اشاره کرد که با آن تیم نیز به مقام قهرمانی k-league رسید و سپس در مقطعی کوتاه در سال ۲۰۲۱ به الهلال پیوست اما خیلی زود این تیم را به دلایل نامشخص ترک کرد.

از دیگر تیم های مطرحی که او به عنوان مربی یا دستیار در آنها سابقه عضویت دارد، می توان به پورتو، آ.اک یونان، انتالیا اسپور ترکیه اشاره کرد. عملکرد ژوزه مورایس در تیمهایی که تاکنون مربیگری کرده را در ادامه مشاهده می کنید.

 

بازی : ۱۵۸
برد : ۷۴ (۴۶٪)
تساوی : ۴۲ (۲۷٪)
باخت : ۴۲ (۲۷٪)
گل زده : ۲۵۵ (۱.۶۱)
گل خورده : ۱۷۳ (۱.۰۹)
میانگین امتیازی : ۱.۶۷

 

مسابقه جایزه نقدی در اینستاگرام اپلیکیشن بتاکاپ

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید