کد خبر:34153
پ

بررسی ویس لورفته منتسب به حسین کنعانی زادگان در کمیته اخلاق

🔸در کنار اخبار و حواشی متعدد منتشره درباره فدراسیون فوتبال،انتشار یک فایل صوتی عجیب از یک ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه های جدیدی را برای فدراسیون به همراه داشته است. 🔸در این رابطه گفته می‌شود در پایان یکی از جلسات تمرینی تیم ملی و در حالیکه بازیکنان به دنبال سوار شدن در […]

🔸در کنار اخبار و حواشی متعدد منتشره درباره فدراسیون فوتبال،انتشار یک فایل صوتی عجیب از یک ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه های جدیدی را برای فدراسیون به همراه داشته است.

🔸در این رابطه گفته می‌شود در پایان یکی از جلسات تمرینی تیم ملی و در حالیکه بازیکنان به دنبال سوار شدن در اتوبوس هستند، یکی از بازیکنان لژیونر جملاتی را خطاب به یکی از هواداران بانوی حاضر در آن محل به کار می برد که اکنون ارائه آن به کمیته اخلاق باعث دردسر بزرگی شده که احتمال خط خوردن این بازیکن از اردوی بعدی را نیز افزایش داده است.

🔸در این زمینه،پیگیری های حراست فدراسیون در هفته های اخیر پیرامون این موضوع ادامه داشته و پرونده در حال بررسی توسط مسولان کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال است و قرار است چند نفر در این ارتباط به این کمیته احضار شوند.

🔸شهاب الدین عزیزی خادم،رئیس فدراسیون فوتبال در ماههای گذشته بابت اتفاقات رخ داده پیرامون فدراسیونش به شدت تحت فشار افکار عمومی قرار دارد و حاشیه تاسف بار اخیر در اردوی تیم ملی هم قطعا باعث تشدید این موارد خواهد شد و باید دید مسولان مربوطه با توجه به افشا گسترده مستندات مربوطه چه واکنشی نشان خواهند داد.

 

گفتنیست حسین کنعانی زادگان در مورد قبلی و توهین به هواداران استقلال که تصویر وی نیز موجود بود مدعی شد صداگذاری روی او انجام شده و باید دید آیا او هم مثل مرتضی فنونی زاده که فایل صوتی منشوری منتسب به وی را انکار کرد و مدعی شد، شباهت صدایی بوده و صداگذاری انجام شده، این مورد را انکار می کند یا خیر چرا که صدای موجود در ویس، شباهت زیادی به صدای حسین کنعانی زادگان دارد اما در اصل بودن یا نبودن آن، جای تردید وجود دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید