کد خبر:32283
پ

بررسی مشخصات و قیمت رنج روور GLS و X7 مدل ۲۰۲۱

عصر جدیدی از دوران شرکت خودروسازی #لندروور با رونمایی امروز از نسل پنجم #رنج‌روور آغاز شده است. در ادامه به بررسی مشخصات و قیمت رنج روور GLS و X7 مدل ۲۰۲۱ می پردازیم.   بررسی مشخصات و قیمت رنج روور GLS و X7 مدل ۲۰۲۱ یک خودرو شاسی‌بلند بزرگ که پرچمدار این شرکت خودروسازی در […]

عصر جدیدی از دوران شرکت خودروسازی #لندروور با رونمایی امروز از نسل پنجم #رنج‌روور آغاز شده است. در ادامه به بررسی مشخصات و قیمت رنج روور GLS و X7 مدل ۲۰۲۱ می پردازیم.

 

بررسی مشخصات و قیمت رنج روور GLS و X7 مدل ۲۰۲۱

بررسی مشخصات و قیمت رنج روور GLS و X7 مدل 2021

یک خودرو شاسی‌بلند بزرگ که پرچمدار این شرکت خودروسازی در رقابت با مدل‌های جدید جی‌ال‌اس و اکس ۷ از کمپانی‌های بنز و ب‌ام‌و خواهد بود.

مدل جدید کاملاً از هر نظر باز طراحی و به‌ روز شده و ارتقا یافته است. نکته قابل توجه، ارائه مدل هایبرید الکتریکی رنج‌روور همسو با برنامه‌های شرکت برای کاهش انتشار آلاینده‌ها است که یک سنت‌شکنی برای شرکت لندروور به حساب می‌آید.

این #رنجرور مملو از فناوری‌های جدید است اما به طراحی نمادین خود وفادار مانده است. بیشترین تغییرات ظاهری در نمای پشت دیده می‌شود. چراغ‌های ترمز که نسبت به قبل، فوق‌العاده باریک شده‌‌اند، با تریم شفاف نازکی که در عرض صندوق عقب کشیده شده است به هم متصل می‌شوند. هیچ لوله اگزوزی در پشت رنج‌روور دیده نمی‌شود و یک اسپویلر ظریف روی سقف به زیبایی برف پاک‌کن شیشه عقب را از نظرها پنهان می‌کند.

رنج‌روور جدید در دو مدل شاسی استاندارد و کشیده به بازار آمده که برای نخستین بار گنجایش ۷ سرنشین را دارد. چیدمان داخلی به روز شده و صفحه نمایش لمسی ۱۳ اینچی خودنمایی می‌کند.
سامانه فنربندی تعلیق بادی تطبیقی ​​به شکل استاندارد و در سه مدل بنزینی، دیزلی و پلاگین هیبریدی عرضه شده است.

قیمت پایه رنج‌روور جدید از ۹۴ هزار و ۴۰۰ پوند (حدود ۱۳۰ هزار دلار) آغاز می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید