کد خبر:21176
پ

بررسی حضور فریدون زندی در استقلال | فری دینامو درسدن صدرنشین را رها می کند؟

از وقتی نام یک دستیار ایرانی آلمانی به عنوان دستیار فرهاد مجیدی در استقلال شنیده شد ذهن بسیاری از علاقه مندان به فوتبال به سمت فریدون زندی رفت که همراه با تیمش یعنی دینامو درسدن در لیگ دسته 3 بوندس لیگا صدرنشین است و در فصل بعد احتمالاً در دسته دو بوندس لیگا حضور خواهد […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

از وقتی نام یک دستیار ایرانی آلمانی به عنوان دستیار فرهاد مجیدی در استقلال شنیده شد ذهن بسیاری از علاقه مندان به فوتبال به سمت فریدون زندی رفت که همراه با تیمش یعنی دینامو درسدن در لیگ دسته 3 بوندس لیگا صدرنشین است و در فصل بعد احتمالاً در دسته دو بوندس لیگا حضور خواهد داشت.

 

جدول گروه استقلال در آسیا

 

بررسی حضور فریدون زندی در استقلال | فری دینامو درسدن صدرنشین را رها می کند؟

بررسی حضور فریدون زندی در استقلال | فری دینامو درسدن صدرنشین را رها می کند؟

فریدون زندی که مدرک مربیگری A یوفا را اخذ کرده از سال 2020 در تیم دینامو درسدن به عنوان دستیار فعالیت می کند و قراردادش تا ژوئن 2021 یعنی خرداد سال 1400 (حدود 3 ماه دیگر) معتبر است. او که پیشتر علاقه خود برای نشستن روی نیمکت استقلال را اعلام کرده بود، امروز به عنوان یکی از گزینه های دستیاری فرهاد مجیدی به حساب می آید و باید دید آیا ادامه موفقیت در فوتبال آلمان را رها می کند و به استقلال می پیوندد یا خیر؟

 

فرهاد مجیدی با F4 به استقلال می آید

 

فریدون زندی یکی از با تعصب ترین بازیکنان استقلال به حساب می آمد که در مقطعی به صورت رایگان برای این تیم بازی کرد. او که در ابتدا با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شده بود، به واسطه علاقه شدید خودش و خانواده ش به تیم تاج ، پیشنهاد پرسپولیس را نپذیرفت و در مقطعی برای استقلال توپ زد که اتفاقاً روزهای طلایی و رویایی را در این تیم گذراند و گل او در دربی جام ولایت هنوز در اذهان هواداران به استقلال باقی مانده است.

بررسی حضور فریدون زندی در استقلال | فری دینامو درسدن صدرنشین را رها می کند؟

با توجه به اینکه مدت زیادی به پایان قرارداد او با دینامو درسدن باقی نمانده و تیم دینامو درسدن نیز تا حدود زیادی صعودش به بوندس لیگای 2 را قطعی کرده، احتمال اینکه او به صورت توافقی قراردادش با دینامو را فسخ کند و به کادر فنی استقلال بپیوندد بالاست.

 

نکته جالب اینکه دینامو درسدن دو تیم در دو سطح فوتبال آلمان دارد که تیم اصلی آنها در بوندس لیگای 2 در قعر جدول قرار دارد و در آستانه سقوط به دسته سوم قرار دارد و تیم دوم آنها که فریدون زندی عضو کادر فنی آن است، در صدر جدول دسته سوم قرار دارد و در آستانه صعود به دسته دوم بوندس لیگا است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید