کد خبر:3720
پ

بدشانسی پرسپولیس در آسیا | بالوتلی در الشارجه امارات

در حالی که پرسپولیسی ها از فسخ قرارداد ماریو مانژوکیچ مهاجم گلزن الدحیل که به پرسپولیس نیز گل زد خوشحال بودند، اما خبر بد برای هواداران این تیم حضور ماریو بالوتلی ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه آث میلان در تیم الشارجه امارات است.   بدشانسی پرسپولیس در آسیا | بالوتلی در الشارجه امارات […]

در حالی که پرسپولیسی ها از فسخ قرارداد ماریو مانژوکیچ مهاجم گلزن الدحیل که به پرسپولیس نیز گل زد خوشحال بودند، اما خبر بد برای هواداران این تیم حضور ماریو بالوتلی ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه آث میلان در تیم الشارجه امارات است.

 

بدشانسی پرسپولیس در آسیا | بالوتلی در الشارجه امارات

بدشانسی پرسپولیس در آسیا | بالوتلی در الشارجه امارات

مهاجم صاحب نام ایتالیایی علاقه‌مند است فوتبال خودش را در امارات و باشگاه الشارجه دنبال کند.
روزنامه اسپورت برشای ایتالیا از تمایل بالوتلی مهاجم صاحب نام ایتالیایی که این فصل برای تیم سامپدوریا به میدان رفته برای حضور در باشگاه الشارجه امارات خبر داد. به نوشته این روزنامه باشگاه الشارجه با ماریو بالوتلی وارد مذاکره شده و مایل است این بازیکن را به خدمت بگیرد.

بر این اساس مسئولان باشگاه الشارجه مذاکراتی با موریس باگنیلو مدیر برنامه‌های بالوتلی انجام داده‌اند. هر چند این بازیکن پیشنهادی هم از باشگاه گالاتاسرای ترکیه دریافت کرده اما علاقه‌مند است فوتبال خودش را در امارات و باشگاه الشارجه دنبال کند.
مهاجم سابق باشگاه‌های اینتر، آث میلان، منچسترسیتی، لیورپول و مارسی در این فصل مشکلات زیادی با مسئولان باشگاه برشا داشته و در این تیم نخواهد ماند.

الشارجه یکی از حریفان پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیاست که در صورت جذب بالوتلی می‌تواند از این ستاره صاحب نام ایتالیایی برابر سرخپوشان استفاده کند.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید