کد خبر:11799
پ

بختیار رحمانی: به استقلالیها پیام دادم تا برگردم

بختیار رحمانی در گفت‌و‌گو یی درباره شایعاتی که پیرامون علاقه‌مندی او برای بازگشت به استقلال مطرح می‌شود، اظهار داشت:‌ من قبلاً هم گفتم، خیلی دوست دارم دوباره به استقلال برگردم و خیلی امیدوارم این اتفاق بیفتد. من وقت ندارم و باید سریع به تمرینات اضافه شوم. زمانی که من به استقلال پیوستم، ۱۲۰ هزار هوادار […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بختیار رحمانی در گفت‌و‌گو یی درباره شایعاتی که پیرامون علاقه‌مندی او برای بازگشت به استقلال مطرح می‌شود، اظهار داشت:‌ من قبلاً هم گفتم، خیلی دوست دارم دوباره به استقلال برگردم و خیلی امیدوارم این اتفاق بیفتد. من وقت ندارم و باید سریع به تمرینات اضافه شوم. زمانی که من به استقلال پیوستم، ۱۲۰ هزار هوادار تشویقم می‌کردند. الان هم که وضعیت اینطور شده است من واقعاً دوست دارم برگردم و هیچ شرطی هم ندارم.

وی افزود: من قصدم کمک به استقلال است و می‌دانم برای خود من هم این اتفاق خوب خواهد شد. خیلی انگیزه دارم و تمام کارهایی هم که می‌شد انجام دهم را برای بازگشتم انجام دادم. قرار است در این یکی، دو روز آینده هم به من از باشگاه خبر بدهند، چون واقعاً زمان ندارم. ان‌شاءالله اگر این اتفاق بیفتد به استقلال و فکری کمک خواهم کرد و می‌دانم آنها هم به من کمک خواهند کرد. جا دارد از استقبال و حمایت مردم هم تشکر کنم. قول می‌دهم اگر این اتفاق بیفتد همه را خوشحال کنم و با تمام وجود به استقلال کمک کنم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره اینکه نگران کنار ماندن از لیگ و ترکیب تیم‌های لیگ برتری نیست، گفت: خیر، نگرانی از این بابت ندارم، ولی با تمام وجود منتظر پیشنهاد استقلالی‌ها هستم و شب گذشته هم این موضوع را به آنها اعلام کردم. منتظر پیشنهاد این تیم هستم و ان‌شاءالله بتوانیم به استقلال بازگردم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید