کد خبر:33897
پ

باشگاه گل گهر خطاب به پرسپولیس: ساکت باشید!

سرانجام پس از سه روز، باشگاه گل گهر نسبت به حکم صادر شده توسط کمیته انضباطی واکنش خفیف و مصالحت آمیزی صادر کرد. نکته جالب در این بیانیه، دعوت به سکوت از رسانه ها و باشگاه هایی بود که در این چند روز بیش از ذی نفعان پرونده سر و صدا به پا کرده بودند […]

سرانجام پس از سه روز، باشگاه گل گهر نسبت به حکم صادر شده توسط کمیته انضباطی واکنش خفیف و مصالحت آمیزی صادر کرد. نکته جالب در این بیانیه، دعوت به سکوت از رسانه ها و باشگاه هایی بود که در این چند روز بیش از ذی نفعان پرونده سر و صدا به پا کرده بودند که در صدر آنها باشگاه پرسپولیس قرار داشت. عجیب ترین بخش از قیل و قال رسانه ای اخیر در خصوص رای پرونده بازی گل گهر اینکه، مافیای رسانه ای متمایل به زرنگ قرمز که مهدی رسول پناه نیز به آن اشاره کرد، به سکوت باشگاه گل گهر در این خصوص نیز اعتراض داشتند و بیانیه صادر شده پس از 3 روز را قبول نداشتند و انتظار داشتند گل گهری ها با شدت بیشتری به این حکم اعتراض کنند! هر چه که هست، به نظر نمی رسد این موضوع ارتباط چندانی به سایر تیم ها داشته باشد همانطور که وقتی برای چند دقیقه تاخیر در ورود سپاهان به زمین، نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان، 3 بر 0 به سود پرسپولیس اعلام شد و باشگاهی اعتراضی نکرد.

 

باشگاه گل گهر خطاب به پرسپولیس: ساکت باشید!

متن بیانیه باشگاه گل گهر به شرح زیر است:

باشگاه گل گهر سیرجان در طول دوران حیات خود با نگاه ویژه به توسعه ورزش، مجموعه ای دور از جنجال و هیاهو بوده است.

در پاسخ به کلیه تماس ها، شایعات، گفته ها و نقل قول های احتمالی؛ باشگاه گل گهر تاکید می‌کند که احقاق حق خود پس از رای اخیر کمیته محترم انضباطی را تنها از مجاری قانونی دنبال خواهد کرد و به وجود عدالت در فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف و سایر مراجع رسیدگی کماکان امیدوار است.

لازم به ذکر است آنچه که در مورد پرونده بازیکن گابنی استخدام شده در باشگاه گل گهر رخ داده، شامل عوامل پیچیده ایست که هزینه ای غیر ضروری را بر مدیریت باشگاه تحمیل کرده است. حال آنکه این باشگاه و عوامل اجرایی به شهادت مکاتبات رسمی و جلسات خود به دنبال کشف حقیقت در مورد این بازیکن و به کار گیری او از راه قانون بوده و هرگز تخطی عدول از آنچه که سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برای تعیین صلاحیت بازیکنان خارجی در نظر گرفته، نبوده و به همین دلیل این بازیکن دیرتر از حد معمول به جمع نفرات اضافه شده است.

 اگر در این مسیر  اشتباهاتی هم رخ داده و اطلاعات غلطی نیز از طریق کارگزار رسمی خارجی بازیکن یا فدراسیون گابن سهوا (یا عامدانه) باعث بروز اتفاقاتی در جریان عقد این قرارداد(با باشگاه) شده که مورد تایید ما نیست.

 با این حال باشگاه گل گهر در تمام مکاتبات موجود خود با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست تعیین وضعیت بازیکن و بررسی شرایط او مبنی بر صلاحیت حضور در لیگ فوتبال ایران را داشته و در مکاتبه با فدراسیون فوتبال گابن قصوری متوجه این مجموعه نیست چرا که در صدور کارت بازی چیزی جز استعلام و شارع قانون مد نظر ما نبوده است.

انتظار می‌رود با توجه به لزوم انجام رقابت در لیگ برتر فوتبال ایران در شرایط عادلانه به حکم کمیته محترم انضباطی بازنگری شود.

در شرایطی که گل گهر با احساس تضییع حق ، روندهای قانونی را در پی خواهد گرفت تاکید می‌کنیم که نگاه ویژه و عدالت محور به فوتبال در فدراسیون شهاب الدین عزیزی خادم منجر به اصلاح امور جاری در کل و صد البته بررسی های دقیقتر و اعلام آرای منصفانه در کلیه پرونده ها اعم از این پرونده و سایر موارد خواهد شد.

در پایان تاکید می‌کنیم که  باشگاه گل گهر بدون هیاهو از ظرفیت قانونی پیش بینی شده برای اثبات حقانیت خود استفاده خواهد کرد و بدین وسیله از رسانه ها و علاقمندان و هواداران فوتبال انتظار داریم که در در آرامش و بدون فضا سازی در این مسیر به ایجاد  رقابت عادلانه  در فوتبال کمک کنند.

کلیدواژه : گل گهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید