کد خبر:34120
پ

باشگاه پرسپولیس یا باشگاه بیانیه نویس | سکوت برای گل به خودی گلر سوم ذوب آهن!

بسیاری از مسئولین باشگاه پرسپولیس تحت تاثیر القائات نعشه مجازی معروف که پیشتر نیز در زمان انصاری فرد در باشگاه پست داشت ، قرار دارند. او و انصاری فرد که زمینه حضور گل محمدی در پرسپولیس و فراری دادن کالدرون را فراهم کردند این روزها تحت فشار افشاگری های رسول پناه و صدری از اقدامات […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بسیاری از مسئولین باشگاه پرسپولیس تحت تاثیر القائات نعشه مجازی معروف که پیشتر نیز در زمان انصاری فرد در باشگاه پست داشت ، قرار دارند. او و انصاری فرد که زمینه حضور گل محمدی در پرسپولیس و فراری دادن کالدرون را فراهم کردند این روزها تحت فشار افشاگری های رسول پناه و صدری از اقدامات مخرب دوران حضورشان در پرسپولیس قرار دارند. او  پس از اخراجش از باشگاه، با هدایت صفحات پرسپولیسی موجب تزریق توهم توطئه به ذهن و فکر مسئولین ارشد پرسپولیس و حتی سرمربی این تیم  و هواداران شده است به طوری که هر روز بیشتر از دیروز شاهد فرافکنی و جیغ های بنفش از سوی باشگاه پرسپولیس هستیم که در اکثر موارد نیز این اعتراضات بی مورد بوده است.

 

باشگاه پرسپولیس یا باشگاه بیانیه نویس | سکوت برای گل به خودی گلر سوم ذوب آهن!

باشگاه پرسپولیس یا باشگاه بیانیه نویس | قیل و قال برای گل به خودی گلر سوم!
علیرضا اشرف و حسین قدوسی در یک قاب!

نعشه مجازی مورد نظر که قصد دارد با جوسازی پرسپولیس را مظلوم در اشتباهات داوری معرفی کند و مدام ۹ اشتباه داوری به ضرر پرسپولیس را در صفحات مختلف تکرار می کند، ظاهراً فراموش کرده و یا خود را به فراموشی زده که اشتباه داوری در بازیهایی که تیمی به پیروزی می رسد، محاسبه نمی شود! او به قدری بر روی فکر و ذهن سرمربی پرسپولیس تاثیر گذاشته است که در بازی که پرسپولیس با نتیجه ۳ بر ۱ هم از سد پیکان گذشت، سرمربی پرسپولیس در کمال شگفتی باز هم به داور اعتراض کرد که چرا داور فلان اشتباه را انجام داد و به واسطه ان به تیم من فشار روانی وارد شد! اظهاراتی چیپ و بی ارزش از سمت سرمربی یک تیم بزرگ که ظاهراً به شدت تحت تاثیر نعشه مجازی مذکور قرار گرفته است.

باشگاه پرسپولیس که خود در زمان برانکو مبدع بیانیه نویسی در فوتبال ایران بود(بیانیه برانکو پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس و تغییر ناگهانی داور بازی که اتفاقا منجر به اشتباه داوری در دقیقه ۸۸ به سود پرسپولیس و فرار این تیم از شکست شد)، نسبت به بیانیه باشگاه ذوب اهن در مورد کمک داور دیدار پرسپولیس و ذوب آهن واکنش نشان داد. واکنشی بی مورد که اصلا در حوزه اختیارات باشگاه پرسپولیس نبود. باشگاه پرسپولیس حتی کار بیانیه نویسی را به جایی رساند که نسبت به حضور رئیس فدراسیون فوتبال در باشگاه ذوب اهن نیز واکنش منفی نشان داد و پس از مسابقه ایشان با ذوب آهن نیز علیه مجری برنامه بیانیه ای صادر کرد تا نشان دهد این روزها به جای تمرکز بر روی مسائل فنی و مدیریتی، تمام تمرکز بر روی مسائل خارج از زمین فوتبال است و همین مسئله نیز به افت فنی پرسپولیس منجر شده که شاید اگر اشتباه گلر سوم ذوب اهن(!) نبود، تا فردا صبح هم پرسپولیس نمی توانست دروازه ذوب آهن را باز کند.

نکته جالب اینکه اگر اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن برای یکی از رقبای این تیم رخ داده بود، نعشه مجازی معروف با جوسازی اولاً مربی حریف را به راه دادن به تیم سابقش متهم می کرد و قرار دادن گلر سوم و بی تجربه مقابل پرسپولیس و دریافت گل عجیب را مشکوک قلمداد می کرد و در انتها نیز از ۳۶ زاویه مختلف عکس صحنه پنالتی را نشان می داد و به عنوان سند پنالتی نبودن و اشتباه داور منتشر می کرد و ۹ اشتباه داوری علیه پرسپولیس را به ۱۰ می رساند!!! کار نعشه مجازی مذکور به قدری قوی شده که کادر فنی این تیم حتی با دیدن صحنه آهسته و اعتقاد کارشناسان داوری به درستی تصمیمات داور، باز هم حرف نعشه مجازی را قبول دارند و معتقدند کارشناسان داوری اشتباه کارشناسی کرده اند و حتی اگر ۹ داور به صحت تصمیم داور اشاره کنند اما یک داور تصمیم داور را اشتباه قلمداد کند، آنها همان تصمیم یک داور را در بوق و کرنا کرده و یک اشتباه داوری دیگر به ضرر پرسپولیس ثبت می کنند!!!

 

هر چه که هست، به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس می بایست هر چه سریعتر نسبت به اصلاح رویه زشت فعلی اقدام کند چرا که این تفکر مسموم و ذهنیت توهم توطئه حتی در ذهن بازیکنان و مربیان این تیم نیز رسوخ کرده به طوری که آنها حتی به واضح ترین تصمیمات درست داور نیز اعتراضات شدیدی انجام می دهند و این اعتراض ریشه در ذهنیت مسمومی دارد که توسط نعشه مجازی فوق الذکر به ذهن و تفکر مربیان، بازیکنان و اعضای این تیم تزریق شده است. آنها تقریباً در هر بازی مقابل تیمهای بالا نشین میانه جدول یا قعرنشین جدول نسبت به داوری اعتراض دارند و هر حرکتی حول بازی را مشکوک قلمداد می کنند و با فضاسازی و جوسازی سعی می کنند، داوری بازی را تحت تاثیر قرار دهند که اتفاقاً در این راه تا حدی هم موفق بوده اند و داوران از ترس هجمه ای که مقامات رسمی باشگاه پرسپولیس به آنها وارد می کنند، در برخی لحظات بازی سوتها را به سود این تیم بر می گردانند.

 

شاید بد نباشد باشگاه پرسپولیس با تامل در رفتار و گفتار رسمی خود به این موضوع فکر کند که در فصل گذشته آنها اتهامات بی اساسی را به بازی تیم سپاهان با مس رفسنجان و آلومینیوم اراک وارد کردند و امسال نیز در موضوعی که هیچ ارتباطی به آنها ندارد (موضوع بازیکن غیرمجاز گل گهر) ورود کرده اند و در هر بازی قبل، حین و بعد از بازی در خصوص داوری صحبت می کنند اما امروز شاهد اتهامات زشت این باشگاه نسبت به رقبا از جانب همان رقبا نسبت به این تیم نیستیم که هم تارتار و هم گلر سوم ذوب اهن را به راه دادن به این تیم برای گل زدن متهم کنند که اگر جای پرسپولیس و رقبا عوض شده بود، در خصوص گل به خودی ذوب اهن هم باشگاه پرسپولیس بیانیه می داد و اتهام تبانی را مطرح می کرد همانطور که فصل پیش بردهای پرگل سپاهان را شائبه برانگیز و مشکوک قلمداد کردند اما بردهای پرگل پرسپولیس حاصل زور و بازوی کادر فنی و بازیکنان این تیم قلمداد شد!

 

فوتبال بازی اشتباهات است، چه گلر، چه مدافع، چه مهاجم، چه داور و چه سرمربی … پس چه بهتر برای سالم سازی فضای ورزش از جرثومه های فسادی همچون همان نعشه مجازی دوری کرد و با تغییر در ادبیات و رفتار خود، به واقع سمبل یک باشگاه حرفه ای در فوتبال ایران باشند.

 

نمونه یکی از توهماتی که ظاهراً برای پرسپولیسی ها اتهام وارد کردن به داور مجاز است اما اگر سایر تیم ها خواستار تغییر داور شوند، حرام شرعی مرتکب شده اند!

 

پی نوشت: شنیده شده کار به جایی رسیده که حتی متن برخی بیانیه های باشگاه پرسپولیس و روخوانی های علیرضا اشرف مسئول روابط عمومی این باشگاه نیز همانفرد معلوم الحال تنظیم می کند!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 4 دی 1400 / 2:05 بعد از ظهر

    دقیقاً بازیهایی که قراره توی بازی بازیکنی وا بده یا داوره حق خوری کنه چند روز قبلش میان بیانیه و اعتراض به زمین وزمان میکنن که اینا نمیخوان ما قهرمان شیم که این اواخر همه بازیاشون اینطوره ، بازی که براشون دراومد ( با داوری یا بازیکن حریف یا هردو ) میان میگن با توانمون بردیم و حرفمونو تو زمین زدیم ما هم باورکردیم گلر سوم و هر فصل ۶ امتیاز از فرگوسن تارتار و پنالتیای صحیح ، لااقل یه بازیو بدون این کثافتکاریا ببرید شاید خوشتون اومد قهرمانان ۵ دوره !!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید