کد خبر:15968
پ

باشگاه ذوب آهن با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد: واکسن کرونا هم اول به پرسپولیس بدهید!

باشگاه ذوب آهن اصفهان در خصوص نحوه برنامه ریزی لیگ برتر فوتبال و بلاتکلیفی و هزینه های سنگین باشگاه ها برای برنامه ریزی جهت حضور در لیگ برتر بیانیه ای صادر کرد. بیانیه باشگاه ذوب آهن اصفهان به شرح زیر است: “تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه‌ای، لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب‌تر از […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

باشگاه ذوب آهن اصفهان در خصوص نحوه برنامه ریزی لیگ برتر فوتبال و بلاتکلیفی و هزینه های سنگین باشگاه ها برای برنامه ریزی جهت حضور در لیگ برتر بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه باشگاه ذوب آهن اصفهان به شرح زیر است:

“تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه‌ای، لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب‌تر از همیشه کرده است، آنقدر جذاب که نه باشگاه‌ها تکلیف خود را می دانند نه تیم‌ها، نه هواداران عزیز. هواداران را نه کرونا امانشان می دهد، نه برنامه ریزی‌های فوق تخصصی لحظه ای، این‌ها همه بماند تازه می رسیم به هزینه‌های میلیونی باشگاه‌ها، هزینه گزاف بلیت، هواپیمای چارتر، هزینه استقرار در هتل، غذا و بار دیگر کنسلی بلیت و رزرو مجدد بلیت و خستگی تیم‌ها اشکال ندارد.

فدای سر تیم خاص، همه و همه باید تلاش کنند برای حمایت از یک تیم خاص، یک روز می خواهند یک تیم را برای دستگرمی در مسابقات آسیایی به زور مقابلش بازی دهند، روز دیگرمی خواهند برای استراحت بیشتر این تیم، مقابلش بازی تیم را با تاخیر برگزار کنند،اما با بهانه‌های مختلف.

اوج خلاقیت و اخلاق مداری. واقعا چه کسی جوابگوی خسارت و هزینه‌های میلیونی تیم‌های دیگر است؟ چرا نباید مسابقات طبق برنامه ریزی قبلی انجام شود؟ مگر بقیه تیم‌های لیگ حق وحقوقی ندارند؟

داوری پر اشتباه کم بود، برنامه ریزی لحظه‌ای هم به آن اضافه شد، تا دست در دست هم دهیم تا تیم خاص را کنیم قهرمان.
بهتر است لیگ‌های اروپایی هم از لیگ ما کپی برداری کنند. این همه خلاقیت و تصمیمات زیبا واقعا حیف است که مورد توجه قرار نگیرد.

احتمالا اگر به تیم‌های لیگ برتر، سهمیه واکسن کرونا هم تعلق بگیرد اول این تیم خاص باید واکسن بزند.

بیایید یک واکسن اخلاق و جوانمردی هم به خودمان بزنیم.

دیگر ورزش، مادر اخلاق و جوانمردی هم، کرونا گرفته وبه آخرین نفس‌ها افتاده است.

با این اوصاف شاید بهتر است لیگ برتر فصل بعد تنها با یک تیم برگزار شود، حداقل حسن آن جلوگیری از هزینه‌های زیاد و بلاتکلیفی دیگر باشگاه ها است.”

روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن اصفهان

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • بنده 9 دی 1399 / 3:00 بعد از ظهر

    به نام خدا. سلام. تیم خاص مگر استقلال نیست. استقلال که پارسال واکسن و راه حل درمان کرونا را مقابل پارس جنوبی جم کشف کرده نیازی ندارد. باید هرچه سریعتر فرمول واکسن و راه حل درمان را به بقیه نیز یاد بدهد. بنی آدم اعضای یکدیگرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید