کد خبر:6794
پ

ایلنا: مهدی ترابی از قطر دیپورت شد | العربی ستاره پرسپولیس را نخواست؟

العربی قصد تقویت تیم خود با جذب مهاجم را دارد و احتمالا از خرید مهدی ترابی صرفنظر کند. ایلنا: مهدی ترابی از قطر دیپورت شد | العربی ستاره پرسپولیس را نخواست؟ مهدی ترابی که در فصل گذشته در قامت یک ستاره در ترکیب پرسپولیس درخشید، در پایان فصل در اقدامی عجیب با فسخ قرارداد خود […]

العربی قصد تقویت تیم خود با جذب مهاجم را دارد و احتمالا از خرید مهدی ترابی صرفنظر کند.

ایلنا: مهدی ترابی از قطر دیپورت شد | العربی ستاره پرسپولیس را نخواست؟

ایلنا: مهدی ترابی از قطر دیپورت شد | العربی ستاره پرسپولیس را نخواست؟

مهدی ترابی که در فصل گذشته در قامت یک ستاره در ترکیب پرسپولیس درخشید، در پایان فصل در اقدامی عجیب با فسخ قرارداد خود در آستانه حضور در لیگ قطر قرار گرفت.

ترابی که با استناد به بندی عجیب در قرارداد خود فسخ قراردادش را دریافت کرد تا هجمه سنگینی را علیه خود ببیند، در شرایطی راهی دوحه شد که پیشنهاد العربی را در دست داشت. با این حال اکنون اخبار عجیبی از قطر به گوش می‌رسد؛ طبق اخباری که به ایلنا رسیده این باشگاه قطری با جذب مهرداد محمدی دیگر به دنبال مهدی ترابی نخواهد بود.

العربی به دنبال این بود تا برای تقویت خط هجومی خود، مهاجم جذب کند و آمار گلزنی مهدی ترابی این موضوع را شکل داده بود که او مهاجم است. با این حال اکنون بعد از چند روز حضور این بازیکن در قطر، این باشگاه از خرید ترابی عقب نشینی کرده است.

ترابی البته امیدوار است توافق لازم با العربی یا باشگاه دیگری طی روزهای آتی صورت گیرد و در غیر اینصورت مشخص نیست که آینده او به چه شکل خواهد بود و شاید باید در انتظار بازگشت این بازیکن به پرسپولیس بود، اگر یحیی و هواداران پرسپولیس او را بعد از این اقدامش بپذیرند!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 15 سپتامبر 2020 / 7:19 ب.ظ

    حتا عربها هم از وجود منحوس مهدی دامبو اطاعتی پولکی کلکی بدشان میاد! هرکس در عقیده و مسایل خصوصی آزاد است و باد در دل خودش باشد خصوصا سلبریتی ها!!! و آنانی که در زیر زره لین مروم هستند. سوء استفاده از اعتقادات و احساسات عده ای برای دیده شدن و مورد استفاده تبلیغاتی حکومتها قرار گرفتن آنهم در ورزش که اصول پاک و جوانمردی و جدا از سیاست و…. است . کثیف ترین کار ممکن است و توهین به شعور مردم است. تو برو فوتبالته بازی کن اونم از نوع جوانمردانه و پاک و خارج از حاشیه و بخواست سلیقه عده ای محدود برای خوش آیند و استفاده ابزاری حکومت و سیاسیون . احمق ها به بهشت نمیروند حتا شما دوست عزیز!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید