کد خبر:15803
پ

انتقاد پیشکسوت جنجالی استقلال از وزیر ورزش: چرا اسم استقلال را حذف کرد؟

فارس: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیسی‌ها در این چند سال از تیمشان حمایت کردند و با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند پشت تیم‌شان بودند و در نهایت موفق شدند. مهدی فنونی‌زاده ، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و عملکرد آبی‌پوشان طی هفته‌های اخیر،‌گفت: استقلال از نظر من نتایج خوبی گرفته اما خوب […]

فارس: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیسی‌ها در این چند سال از تیمشان حمایت کردند و با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند پشت تیم‌شان بودند و در نهایت موفق شدند.

مهدی فنونی‌زاده ، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و عملکرد آبی‌پوشان طی هفته‌های اخیر،‌گفت: استقلال از نظر من نتایج خوبی گرفته اما خوب بازی نمی‌کند البته همه این‌ها دلیل دارد چون سرمربی دیر انتخاب شده و در آن زمان همه به دنبال انتخاب یک مربی بودند. تیم بدنسازی خوبی نکرد چون فرصت نداشت و همه این‌ها باعث شده تا شاید استقلال از نظر کیفی وضعیت خوبی نداشته باشد اما نتایج بد نبوده و تیم در بالای جدول قرار دارد.الان تیم اختلاف زیادی با صدر جدول ندارد اما کادر فنی زمان داشته باشد شرایط فرق می‌کند.

وی افزود: چند روز پیش با دوستانم صحبت می‌کردم و به هم می‌گفتیم اگر محمود فکری سرمربی این تیم نباشد، چه کسی می‌تواند سرمربی استقلال باشد؟ ۵، ۶ نفر از بچه‌هایی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند روی نیمکت حضور دارند، در هیچ حالتی این شرایط که ۵-۶ نفر از استقلالی‌ها روی نیمکت باشند وجود نداشته، فقط یک خواهش از آقای مظلومی دارم که نیمکت تیم را مدیریت کند. او خودش مدعی است که در کار فنی دخالت ندارد اما او باید نیمکت را سر و سامان بدهد و باعث نشود در آنجا هرج و مرج یا مشکلات به وجود بیاید این وظیفه سرپرست تیم است.

پیشکسوت تیم استقلال با تأکید بر اینکه هیأت مدیره باشگاه استقلال با پرداخت پول شفر فشار را از روی باشگاه خارج کرد،‌گفت:‌تهیه کردن پول میلیاردی برای پرداخت بدهی‌ها کار راحتی نیست و اگر دو سه هفته قبل از روزهای پایانی موعد فیفا این کار را انجام می‌دادند شرایط تیم از لحاظ بدنی و روحی و روانی خیلی تغییر می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: از بازیکنان تیم می‌خواهم به بدن‌شان استراحت بدهند و حرفه‌ای رفتار کنند آنها باید عصای دست محمود فکری باشند و کادر فنی هم با اتحاد تیم را به سمت موفقیت پیش ببرند. من از محمود فکری می‌خواهم اگر احساس کرد نیاز به یک کمک مربی دارد، حتماً از باشگاه بخواهد یک نفر را به کادرش اضافه کند.

فنونی‌زاده ضمن تشکر از هواداران استقلال یادآور شد: آنها همیشه در سرما و گرما حامی تیم‌شان هستند و خود من هر چه دارم از این هواداران است. از آنها می‌خواهم صبر داشته باشند و به پای کادر فنی و بازیکنان بایستند اگر دقت کنید پرسپولیسی‌ها در این چند سال همین کار را کردند و با وجود فراز و نشیب‌هایی که داشتند پشت تیم‌شان بودند و در نهایت موفق شدند.

وی تصریح کرد:‌ زمانی که قلعه‌نویی سرمربی استقلال بود حمایت‌های خوبی از طرف هواداران صورت می‌گرفت و همین باعث شده بود استقلال هر سال مدعی کسب جام باشد بعد از آن هم وزیر ورزش آمد و هوای پرسپولیس را داشت و این تیم هم با حمایت هوادارانش و یک نفر مثل برانکو به موفقیت رسید.

پیشکسوت تیم استقلال ضمن گلایه از وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: چند روز پیش وزیر در مصاحبه‌اش اعلام کرد که پرسپولیس، سپاهان و ذوب‌آهن به فینال آسیا رسیدند اما او اسمی از استقلال نیاورد استقلال دو بار قهرمان آسیا شده و خوب نیست نفر اول ورزش کشور اینگونه اسم استقلال را به زبان نیاورد و طوری رفتار کند که همه تصور کنند او هدفش حمایت از پرسپولیس است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید