کد خبر:7099
پ

الهیار صیادمنش به شاختار دونتسک پیوست

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر تیم جدید الهیار صیادمنش به گوش می رسید که به نظر می رسد تیم اصلی او شاختار دونستک اوکراین است و به صورت قرضی به لوهانسک پیوسته است. در همین ارتباط الهیار صیادمنش توضیحاتی به خبرنگار ما داد.   الهیار صیادمنش به شاختار دونتسک پیوست به تیم شاختار پیوسته‌ام […]

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر تیم جدید الهیار صیادمنش به گوش می رسید که به نظر می رسد تیم اصلی او شاختار دونستک اوکراین است و به صورت قرضی به لوهانسک پیوسته است. در همین ارتباط الهیار صیادمنش توضیحاتی به خبرنگار ما داد.

 

الهیار صیادمنش به شاختار دونتسک پیوست

الهیار صیادمنش به شاختار دونتسک پیوست

به تیم شاختار پیوسته‌ام و حالا به صورت قرضی به تیم لوهانسک می‌روم تا آنجا جای خالی مهاجم فصل قبل‌شان که از این تیم جدا شده را بگیرم. خیلی برای بازی در لیگ اوکراین اشتیاق دارم و دوست دارم هرچه زودتر به این تیم و تمریناتش بروم.

لوهانسک در لیگ اروپا قرار دارد و از این بابت خیلی خوشحالم، چون اگر خدا بخواهد می‌توانم تجربه بازی در لیگ اروپا را هم به دست بیاورم.

در مدتی که در خدمت باشگاه فنرباغچه بودم تجربیات ارزنده‌ای را به دست آوردم و متوجه شدم تفاوت فوتبال در سطح بالا و یا اروپایی چقدر با فوتبال در لیگ کشورمان متفاوت است. شرایط زندگی حرفه‌ای و تمرینات و همه‌چیز برایم جالب و البته آموزنده بودند و امیدوارم این بستر خوبی برای پیشرفتم در آینده شود تا نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم.

با تمام احترامی که برای تیم استقلال قایل هستم ولی دوست دارم در اروپا توپ بزنم و امیدوارم در این راه موفق باشم.

کلیدواژه : الهیار صیادمنش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید