کد خبر:9474
پ

النصر برای شکست پرسپولیس در CAS دست به دامان منچسترسیتی شد

باشگاه النصر در پرونده شکایت علیه پرسپولیس از وکلای سرشناس و موفق در پرونده شکایت منچستر سیتی علیه حکم محرومیتش در لیگ قهرمانان اروپا، کمک گرفت. النصر برای شکست پرسپولیس در CAS دست به دامان منچسترسیتی شد  نشریه «الریاضیه» عربستان امروز خبر داده بود باشگاه النصر در پرونده شکایت دوباره علیه پرسپولیس و رای کمیته […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ
باشگاه النصر در پرونده شکایت علیه پرسپولیس از وکلای سرشناس و موفق در پرونده شکایت منچستر سیتی علیه حکم محرومیتش در لیگ قهرمانان اروپا، کمک گرفت.

النصر برای شکست پرسپولیس در CAS دست به دامان منچسترسیتی شد

النصر برای شکست پرسپولیس د CAS دست به دامان منچسترسیتی شد

 نشریه «الریاضیه» عربستان امروز خبر داده بود باشگاه النصر در پرونده شکایت دوباره علیه پرسپولیس و رای کمیته انضباطی به کمیته استیناف ۴ وکیل حقوقی خارجی و سرشناس را استخدام کرده است.

در جدیدترین خبر در این زمینه ولید الصیعری، خبرنگار این نشریه عربستانی به صورت اختصاصی هویت ۲ وکیل سرشناس استخدام کرده النصر در پرونده شکایت به کمیته استیناف پرده برداشت.

این خبرنگار سرشناس عربستانی خبر داد: باشگاه النصر از دو وکیل مشهور و سرشناس یعنی مارکوس موتا و لوکاس فریر در پرونده اعتراض به رای AFC به کمیته استیناف و همچنین در صورت نیاز در دادگاه عالی ورزش (CAS) کمک گرفت.

این دو وکیل سرشناس حقوقی در پرونده شکایت باشگاه منچستر سیتی برای رفع محرومیت دو ساله از سوی یوفا به دادگاه عالی ورزش(CAS) حضور داشتند و جزو تیم حقوقی سیتی بودند که در نهایت در دادگاه CAS برنده شدند و محرومیت سیتی بخشیده شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید