کد خبر:23169
پ

افشاگری جنجالی مربی پدیده علیه سرمربی پرسپولیس: چمن به دستور شما زده شد!

محمد نوازی بازیکن سابق استقلال و عضو کادر فنی پدیده مشهد نسبت به اظهارات عجیب یحیی گل محمدی و نسبت دادن ناکامی این تیم مقابل پدیده به بلند بودن چمن ورزشگشاه امام رضا واکنش نشان داد.   افشاگری جنجالی مربی پدیده علیه سرمربی پرسپولیس: چمن به دستور شما زده شد!   نوازی در همین ارتباط […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

محمد نوازی بازیکن سابق استقلال و عضو کادر فنی پدیده مشهد نسبت به اظهارات عجیب یحیی گل محمدی و نسبت دادن ناکامی این تیم مقابل پدیده به بلند بودن چمن ورزشگشاه امام رضا واکنش نشان داد.

 

افشاگری جنجالی مربی پدیده علیه سرمربی پرسپولیس: چمن به دستور شما زده شد!

 

نوازی در همین ارتباط گفت:

 پیش از بازی روز گذشته پدیده و پرسپولیس فنی تیم میهمان نسبت به بلندی چمن ورزشگاه امام رضا گلایه کرد و بعد از پایان مسابقه نیز این گلایه‌ها به نشست خبری کشیده شد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری ضمن انتقاد از بلند بودن چمن ورزشگاه گفت: تصور می‌کنم بلند بودن چمن استادیوم امام رضا از پیش طراحی شده بود اما این اظهارنظر واکنش مربی پدیده را در پی داشت.
محمد نوازی با انتقاد از اظهارات صورت گرفته توسط سرمربی پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: از این صحبت‌ها تعجب کردم چون گل‌محمدی تنها یک سال است در پرسپولیس حضور دارد و خود این مربی پیش از این در مشهد حضور داشت و وضعیت چمن ورزشگاه امام رضا را دیده بود.
وی افزود: اتفاقاً کارمندان ورزشگاه امام رضا معتقد بودند چمن را به همان شکلی که گل‌محمدی به آنها گفته بود کوتاه کردند و او پیش از این در مشهد اندازه چمن ورزشگاه را خودش تعیین کرده بود.
مربی تیم فوتبال پدیده تأکید کرد: از پیش تعیین شده به این مسائل نمی‌گویند، می‌شود داور را از پیش تعیین کرد، برنامه بازی‌ها را از پیش تغییر داد و یا کارهای دیگری کرد اما چمن ورزشگاه را نمی‌شود از پیش تغییر بدهیم، اگر چمن بلند بوده برای ما هم بلند بود و می‌توانیم به بازی‌های قبلی پدیده رجوع کنید و ببینید که تیم ما هم روی زمین فوتبال بازی می‌کند. اتفاقاً از همین روش بر روی زمین به پرسپولیس گل زدیم.
نوازی خاطرنشان کرد: در بازی رفت میلاد سرلک در دقیقه ۳۰ با خطای محرز باید با کارت قرمز مواجه می‌شد اما این اتفاق نیفتاد و ما بازی را باختیم اما کلامی به آن نپرداختیم. این درست نیست که بعد از یک بازی فوتبال و تلاش بازیکنان داخل زمین یک مربی بگوید که چمن ورزشگاه بلند بود و این کار را از پیش تعیین کرده بودند. چهار سال است انواع برنامه‌ها را از پیش تعیین کرده‌اند پس اگر این مدل صحبت کردن خوب است ما هم جواب بدهیم. گل‌محمدی یک سال است به پرسپولیس رفته و شاید خبر ندارد در سه سال قبلش هم همه چیز از پیش تعیین شده بود. در همین بازی روز گذشته داور در میانه میدان خطای هند بازیکن پرسپولیس را نگرفت و همان توپ به گل تساوی حریف تبدیل شد اما ما کلامی حرف نزدیم.یا در یک صحنه لک توپ را مقابل قاسمی نژاد از بیرون محوطه جریمه مهار کرد باز هم ما حرفی نزدیم. در یک صحنه دیگر داور بی احتیاطی مدافع پرسپولیس را درون محوطه جریمه ندید ولی ما چیزی نگفتیم.
وی خاطرنشان کرد: خواهش من این است مربیان و همکاران ما در روزهایی که تیم‌شان در حد و اندازه خودش ظاهر نمی‌شود و یا نتیجه نمی‌گیرند با مطرح کردن چنین صحبت‌هایی زحمات حریفان را به باد ندهند.

دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
 • ناشناس 16 فروردین 1400 / 9:28 قبل از ظهر

  کیسه کشا دارن روز به روز از داوری سود میبرن از غارشون بیرون اومدن ….سنگ پا از دیدنشون خجالت میکشه چند روز دیگه تو عربستان درتون گذاشتن حال میکنی

 • شو وات 16 فروردین 1400 / 0:59 قبل از ظهر

  تیم کیسه کشا در حسرت جام می سوزه انشاالله یک عدد مایع ضرف شوئی جام از سوی حجت نظری البته حو جت نیست حو موتور گازیه براشون خریداری بشه
  باشه حوجت ببخشید حو موتور گازی تیم کیسه کشای ابی

 • سیروس 15 فروردین 1400 / 9:21 بعد از ظهر

  هر کی که ۲ دقیقه چمن بازی کرده باشه از تصاویر تی وی متوجه می شد که چرخش توپ در زمین به سختی ،ساق ها خسته و البته حمل توپ و … با مشول مواجه بود.
  بنظرم صعه صدر یحیی به تیم داره ضربه می زنه
  اون از بازی نساجی تو آب ،اون از عدم صدور کارت بازی ترابی ۲ دقه قبل بتزی با صنعت و ….

 • تاج 15 فروردین 1400 / 6:39 بعد از ظهر

  لنگی ها بدعادت شدند به مرده‌خواری و امتیاز بدون بازی و حمایت ویژه کادر داوری و بابا مسعود و ارباب پرده نشین صاحب بنیاد مستضعفان!!!!!!!!!؟

  • عدالت 15 فروردین 1400 / 8:12 بعد از ظهر

   این هاهمش سوزش چهار سال پوکر قهرمانی پرسپولیسه به کوری چشم دشمنان پنجمین قهرمانی راجشن میگیریم کیسه کش خیالت راحت باشه

   • حسین 16 فروردین 1400 / 9:55 قبل از ظهر

    تو یکی گوه نخور لاشی از سوز کون حرف میزنی

  • ناشناس 15 فروردین 1400 / 8:18 بعد از ظهر

   حرف دهنتو بفهم ببند گالرو یه پنالتی نگرفتن واسه پیکان وزارت ساختمان پرسپولیس رو حراج کرد برای کیسه بازی لغو میکنن باز داری هوچی گری می‌کنی

 • ناشناس 15 فروردین 1400 / 6:32 بعد از ظهر

  یحیی قبل از بازی با پدیده گفته بود چمن خرابه مصاحبه اش هم هست گفت این چمن به درد نمیخوره و اینکه گل محمدی یه فصل و نیم که تو پرسپولیسه یعنی این مدت پدیده به دستور یحیی تو این چمن بازی کرده پدیده قبلاً دو سه تا مربی عوض کرده یعنی اونا هویج بودن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید