کد خبر:23169
پ

افشاگری جنجالی مربی پدیده علیه سرمربی پرسپولیس: چمن به دستور شما زده شد!

محمد نوازی بازیکن سابق استقلال و عضو کادر فنی پدیده مشهد نسبت به اظهارات عجیب یحیی گل محمدی و نسبت دادن ناکامی این تیم مقابل پدیده به بلند بودن چمن ورزشگشاه امام رضا واکنش نشان داد.   افشاگری جنجالی مربی پدیده علیه سرمربی پرسپولیس: چمن به دستور شما زده شد!   نوازی در همین ارتباط […]

محمد نوازی بازیکن سابق استقلال و عضو کادر فنی پدیده مشهد نسبت به اظهارات عجیب یحیی گل محمدی و نسبت دادن ناکامی این تیم مقابل پدیده به بلند بودن چمن ورزشگشاه امام رضا واکنش نشان داد.

 

افشاگری جنجالی مربی پدیده علیه سرمربی پرسپولیس: چمن به دستور شما زده شد!

 

نوازی در همین ارتباط گفت:

 پیش از بازی روز گذشته پدیده و پرسپولیس فنی تیم میهمان نسبت به بلندی چمن ورزشگاه امام رضا گلایه کرد و بعد از پایان مسابقه نیز این گلایه‌ها به نشست خبری کشیده شد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری ضمن انتقاد از بلند بودن چمن ورزشگاه گفت: تصور می‌کنم بلند بودن چمن استادیوم امام رضا از پیش طراحی شده بود اما این اظهارنظر واکنش مربی پدیده را در پی داشت.
محمد نوازی با انتقاد از اظهارات صورت گرفته توسط سرمربی پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: از این صحبت‌ها تعجب کردم چون گل‌محمدی تنها یک سال است در پرسپولیس حضور دارد و خود این مربی پیش از این در مشهد حضور داشت و وضعیت چمن ورزشگاه امام رضا را دیده بود.
وی افزود: اتفاقاً کارمندان ورزشگاه امام رضا معتقد بودند چمن را به همان شکلی که گل‌محمدی به آنها گفته بود کوتاه کردند و او پیش از این در مشهد اندازه چمن ورزشگاه را خودش تعیین کرده بود.
مربی تیم فوتبال پدیده تأکید کرد: از پیش تعیین شده به این مسائل نمی‌گویند، می‌شود داور را از پیش تعیین کرد، برنامه بازی‌ها را از پیش تغییر داد و یا کارهای دیگری کرد اما چمن ورزشگاه را نمی‌شود از پیش تغییر بدهیم، اگر چمن بلند بوده برای ما هم بلند بود و می‌توانیم به بازی‌های قبلی پدیده رجوع کنید و ببینید که تیم ما هم روی زمین فوتبال بازی می‌کند. اتفاقاً از همین روش بر روی زمین به پرسپولیس گل زدیم.
نوازی خاطرنشان کرد: در بازی رفت میلاد سرلک در دقیقه ۳۰ با خطای محرز باید با کارت قرمز مواجه می‌شد اما این اتفاق نیفتاد و ما بازی را باختیم اما کلامی به آن نپرداختیم. این درست نیست که بعد از یک بازی فوتبال و تلاش بازیکنان داخل زمین یک مربی بگوید که چمن ورزشگاه بلند بود و این کار را از پیش تعیین کرده بودند. چهار سال است انواع برنامه‌ها را از پیش تعیین کرده‌اند پس اگر این مدل صحبت کردن خوب است ما هم جواب بدهیم. گل‌محمدی یک سال است به پرسپولیس رفته و شاید خبر ندارد در سه سال قبلش هم همه چیز از پیش تعیین شده بود. در همین بازی روز گذشته داور در میانه میدان خطای هند بازیکن پرسپولیس را نگرفت و همان توپ به گل تساوی حریف تبدیل شد اما ما کلامی حرف نزدیم.یا در یک صحنه لک توپ را مقابل قاسمی نژاد از بیرون محوطه جریمه مهار کرد باز هم ما حرفی نزدیم. در یک صحنه دیگر داور بی احتیاطی مدافع پرسپولیس را درون محوطه جریمه ندید ولی ما چیزی نگفتیم.
وی خاطرنشان کرد: خواهش من این است مربیان و همکاران ما در روزهایی که تیم‌شان در حد و اندازه خودش ظاهر نمی‌شود و یا نتیجه نمی‌گیرند با مطرح کردن چنین صحبت‌هایی زحمات حریفان را به باد ندهند.

دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
  • امید 5 آوریل 2021 / 11:57 ق.ظ

    باشگاه استقلال بعد از دریافت سود فروش الهیار می خواد باشگاه لنگ رو بخره و تبدیلش کنه به گاوداری….

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید